Hałas na przerwie? Wejdź do kabiny! Cztery przeszklone pomieszczenia stanęły w Morskiej Szkole Podstawowej w Gdańsku

2021-02-22 13:01
Kabina
Autor: Ola Szocik

Cztery przeszklone pomieszczenia stanęły w Morskiej Szkole Podstawowej w Gdańsku. Mogą z nich korzystać uczniowie, którzy chcą się wyciszyć i w spokoju popracować lub odpocząć. Każda z kabin jest wygłuszona i ma specjalny system wentylacji, a w środku znajdują się dwa siedzenia, stolik i sprzęt komputerowy.

Kabiny powstały z myślą o uczniach z niepełnosprawnościami, ale na pewno skorzystają z nich też inni uczniowie, jeśli będą misli taką potrzebę. Pomieszczenia będą służyły do prowadzenia zajęć indywidualnych, ale też do wypoczynku w czasie przerw. Wygłuszenie szklanych kabin ma pomóc w nauce i wspomóc koncentrację. Cztery kabiny wyposażone w stoliki, ławki i sprzęt komputerowy już teraz cieszą się sporym zainteresowaniem.

Czy kabiny podobają się uczniom? Posłuchaj naszego materiału!
Kabiny wygłuszające w Morskiej Szkole Podstawowej w Gdańsku

Kabiny zostały rozmieszczone na korytarzach w kilku miejscach placówki. Każda z nich nosi imię jednego z miast na szlaku Wisły: to Gdańsk, Toruń, Warszawa i Kraków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE