Orszak trzech króli we Wrocławiu! Czy odbędzie się hucznie jak w poprzednich latach?

i

Autor: Mat. prasowe Orszak trzech króli we Wrocławiu! Czy odbędzie się hucznie jak w poprzednich latach?

Gdynia zachęca: Dołącz do Orszaku Trzech Króli!

2021-12-10 8:39

Święto Trzech Króli jest jednym z najstarszych świąt w kręgu chrześcijańskim. Towarzyszy mu wiele tradycji. Jedną z nich jest m.in. przemarsz barwnego korowodu. W przyszłym roku orszak przejdzie ulicami Gdyni już po raz dziewiąty. Jednak zanim to nastąpi, Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca szuka wolontariuszy, którzy chcieliby dołączyć do korowodu.

Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca serdecznie zaprasza młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w Orszaku Trzech Króli, który odbędzie w czwartek, 6 stycznia 2022 roku.

Korowód tradycyjnie ruszy 6 stycznia o godz. 11:30 z Parafii NSPJ w Gdyni, a zakończy się przy Parafii św. Antoniego na Wzgórzu św. Maksymiliana około godz. 13:30.

Wolontariusze mogą zgłaszać się przez internet do 2 stycznia 2022 roku, korzystając ze specjalnie przygotowanego formularza.

Ilość miejsc jest ograniczona. Jednocześnie Hospicjum św. Wawrzyńca informuje, że nie potwierdza zgłoszeń ani telefonicznie, ani mailowo.

Z koordynatorami akcji – Justyną i Zdzisławem Janukami można skontaktować się telefonicznie pod numerami: 501 769 915 i 795 387 947.

Więcej informacji znajduje się na Facebooku Hospicjum im. św. Wawrzyńca.

Tańczące z promocjami 09.12
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE