Gdynia: Wbiegł na pasy na czerwonym świetle i poślizgnął się tuż przed samochodem! [WIDEO]

2022-08-09 13:53
Gdynia: Wbiegł na pasy i poślizgnął się tuż przed autem! Niemal doszło do tragedii [WIDEO]
Autor: STOP CHAM/canva

O włos od tragedii w Gdyni. Mężczyzna wbiegł na psy mimo, że miał czerwone światło i poślizgnął się tuż przed nadjeżdżającym samochodem. Kierowca cudem zahamował! Cała sytuacja została nagrana i w sieci pojawiło się wstrząsające wideo.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w piątek, 5 sierpnia 2022 roku, w dzielnicy Chylonia w Gdyni. Jak widać na nagraniu opublikowanym przez STOP CHAM, mężczyzna pomimo czerwonego światła wtargnął na jezdnię i chciał skorzystać z chwili, w której nie przejeżdżał tędy żaden samochód. 

Niestety, deszczowa pogoda i ślizga ulica sprawiły, że biegnący mężczyzna poślizgnął się i wylądował na ziemi tuż przed nadjeżdżającym autem. Kierowca zdążył jednak w porę zareagować i zatrzymać się. Nie doszło zatem do tragedii. 

Jak widać na nagraniu pogoda w Trójmieście nie była najlepsza, co niestety sprawia, że wypadków na drodze może być zdecydowanie więcej. Przez deszcz nie tylko nie trudno o to, żeby się wywrócić, ale też warto zwrócić uwagę, że czas hamowania znacznie się wydłuża. Gdyby kierujący nie zareagował w odpowiednim momencie, mogłoby dojść do tragedii. 

Bartek z Poznania i jego rzeźby
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE