Policja zatrzymała pseudokibica. Mężczyzna ma na karku wyrok za pobicie

i

Autor: pixabay.com

Gdynia. Trzech nastolatków pobiło ucznia na terenie szkoły. Chłopiec trafił do szpitala

2022-12-01 12:54

Policja zatrzymała trzech nieletnich, którzy pobili 15-letniego ucznia w szkole w Gdyni Leszczynkach. Nastolatek z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Roman Klunder z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni powiedział PAP, że do pobicia doszło w poniedziałek. W trakcie przerwy na plac w pobliżu Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni weszło trzech nastolatków, którzy zaatakowali jednego z uczniów. Nastolatkowie bili i kopali go po całym ciele, po czym uciekli.

"Na miejsce przyjechali funkcjonariusze, którzy zrobili oględziny z udziałem technika kryminalistyki i ustalili świadków. Policjanci ustalili tożsamość trzech sprawców pobicia. Obecnie przesłuchiwani są świadkowie"

– dodał funkcjonariusz gdyńskiej policji.

Policja przekaże sprawę do sądu rodzinnego i nieletnich. Pobity nastolatek już wyszedł ze szpitala. Motyw pobicia wyjaśnia policja.

Rzecznik PZPN po awansie do 1/8 finału MŚ
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE