Gdańsk: Zrób zdjęcie miejskiej łąki i zgarnij nagrody!

2020-09-15 12:29
Łąka kwietna
Autor: mat. pras.

Do 6 października trwa otwarty konkurs fotograficzny „Gdańskie łąki miejskie”. Zasady są proste - zachwyć się krajobrazem miejskiej przyrody, zrób zdjęcie ukwieconej łąki i wygraj nagrody!

Konkurs ma na celu m.in. promowanie miejskich łąk kwietnych jako wartościowego i estetycznego elementu zieleni miejskiej. Zdjęcie powinno ukazywać łąkę, jako element krajobrazu miasta. Na fotografii nie mogą znaleźć się żadne osoby, które można zidentyfikować. Każdy uczestnik ma prawo zgłosić do konkursu jedno autorskie zdjęcie wykonane w 2020r. Zgłoszenia należy przesłać na adres umg@gdansk.gda.pl, podając w temacie wiadomości: zgłoszenie konkursowe - Łąki 2020 - Biuro Prezydenta. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są TUTAJ.

Urząd Miasta w Gdańsku czeka na zgłoszenia do 06.10.2020. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do końca października. Autorom najlepszych zdjęć będą przyznane nagrody w wysokości: 700 zł brutto – za I miejsce, 500 zł brutto – za II miejsce i 300 zł brutto – za III miejsce.

Łąki kwietne mogą też ozdobić… ekrany waszych komputerów i smartfonów. Obrazy przygotowane są w różnych formatach. Na tapetach można podziwiać prace, które zostały wyróżnione w zeszłorocznej edycji konkursu. Tapety dostępne są TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE