Panny młode z Kalisza OKRADZIONE! Ktoś ukradł ich suknie ślubne

i

Autor: pixabay.com

Gdańsk: Salon sukien ślubnych oszukał przyszłe panny młode? Klientki dostały szokujące SMS-y

2023-03-28 10:05

„Szanowna Pani, na Pani Skrzynkę mailową wysłałam oświadczenie dotyczące zamknięcia salonu” - takie wiadomości dostały klientki gdańskiego salonu sukien ślubnych. Przyszłe panny młode zostały bez kreacji. Zapowiadają pozew zbiorowy.

Przygotowania do ślubu są magicznym czasem dla każdej przyszłej panny młodej, ale są również bardzo stresujące. Nie przypadkowo mówi się, że to "najważniejszy dzień w życiu". Panny młode starają się zadbać tego dnia o każdy szczegół, również jeśli chodzi o ich własny wygląd. Oczy wszystkich gości będą przecież skierowane właśnie na nie. Makijaż, fryzura, opalenizna, czy najważniejsze, suknia ślubna - to często wiele miesięcy wyborów i przymiarek. 

W dramatycznej sytuacji zostały postawione klientki salonu Livia z Gdańska. Otrzymały szokujące SMS-y. 

„Szanowna Pani, na Pani Skrzynkę mailową wysłałam oświadczenie dotyczące zamknięcia salonu”

- przeczytały zmartwione panny młode. W niektórych przypadkach do ślubu nie zostało wiele czasu. W sieci wybuchła burza, a na grupach weselnych zawrzało. 

Jestem w szoku. Korzystałam z usług tego salonu 4 lata temu i wspominam to mega pozytywnie. Nie potrafię nawet sobie wyobrazić rozpaczy panien młodych, które zostały teraz na lodzie. Sposób "zamknięcia się" salonu jest godny potępienia, zapisy w umowach są w jakiś sposób zobowiązujące. Powodzenia dziewczyny, oby wasze wymarzone suknie zostały uszyte.

- komentuje jedna z kobiet na grupie Ślub i wesele -wsparcie i rady 2023-2026.

Właścicielka poinformowała wszystkie poszkodowane, że salon nie będzie w stanie zrealizować podpisanych umów.

Jeśli sytuacja finansowa ulegnie poprawie, powrót do realizacji umowy będzie dla mnie priorytetem. Jest mi niewymownie przykro z powodu tego, co się stało. Szczerze przepraszam i żałuję, że stawiam panią w tak niekomfortowej sytuacji, jednakże okoliczności, które do niej doprowadziły, nie są spowodowane przeze mnie

- czytamy w  oświadczeniu cytowanym przez Dziennik Bałtycki z 20 stycznia 2023 roku.

Klientki planują pozew zbiorowy. Założyły zamkniętą grupę w mediach społecznościowych.

- Chcemy wystąpić z pozwem zbiorowym, dziś [23.01.2023 r. - red.] wszystko się ukształtuje. - zapowiedziała administratorka grupy w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim". - Na razie każda wysyła wezwania do zapłaty.

Wesele Marzeń z VOX FM 2023
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE