Gdańsk poszukuje Tiktokerów! Wygraj 2 tyś zł i warsztaty z Edziem

2022-08-08 20:17
TikTok
Autor: Pixabay

Gdańsk ogłosił poszukiwania TikTokerów! Jeśli masz skończone 16, znasz internetowe trendy i chcesz spróbować swoich sił w konkursie, to koniecznie wyślij zgłoszenie! Trzech najlepszych TikTokerów będzie miało szanse zostać twarzami Gdańskiego TikToka!

 Social media bliższe młodym

Dziś TikTok to medium szalenie istotne. To z niego głównie korzystają młodzi ludzie. Nic więc dziwnego, że Urząd Miasta Gdańsk dostrzega potencjał w komunikacji tym kanałem. Konto założone rok temu przez Gdańsk ma ponad 16 tyś obserwujących i 170 tyś polubień. To ogromny kapitał, który nadal można poprawić. Właśnie dlatego Gdańsk zaczyna poszukiwanie nowej nastoletniej twarzy TikToka. Dzięki temu z pewnością uda im się lepiej dotrzeć do nastolatków i zrozumieć panujące trendy.

Sam jestem twórcą i uważam, że przeprowadzenie castingu w takiej formie jest naprawdę ciekawym sposobem na promocję Gdańska. Z drugiej strony, jestem także gdańszczaninem i cieszę się, że mojemu miastu zależy na dotarciu do młodszej publiczności. To na razie rzadko spotykane, by władze miasta doceniały TikToka, a według mnie to platforma z naprawdę dużym potencjałem przekazu.

Edzio Tiktok
Autor: Gdańsk.pl

Mówi Edzio gwiazda TikToka.

Zgłoszenia do 26 sierpnia

Pierwszy etap to zbieranie zgłoszeń i wybór osób, które zakwalifikują się do kolejnego etapu. W nim uczestniczki i uczestnicy zrealizują jedno z trzech zadań castingowych określonych przez organizatorów. W komisji zasiądzie Edzio (Piotr Bylina), przedstawiciel Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska i przedstawiciel Urzędu Miasta ds. PR. Komisja wyłoni 3 zwycięzców, którzy otrzymał 2 tyś zł, możliwość przygotowania materiałów pod opieką Edzia, a także zostania mikroinfluencerem. Ogłoszenie wyników nastąpi między 19, a 25 września.

Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE