Dzień Matki 2022. Te memy wywołają uśmiech na twarzy każdego!

2022-05-26 7:10
Dzień Matki 2022. Te memy wywołają uśmiech na twarzy każdego!
Autor: memy.pl/blasty.pl/canva

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich mam. Każda z nich jest wyjątkowa i tego dnia z pewnością nie zabraknie im podarunków, kwiatów i życzeń. My dokładamy do tego garść memów, które z pewnością zrozumie każdy z nas!

Dzień Matki – święto obchodzone jako wyraz szacunku dla wszystkich matek. Data obchodów Dnia Matki zależy od kraju, w którym jest świętowany. W Polsce obchodzone jest 26 maja. Początki święta sięgają czasów starożytnych Greków i Rzymian. Kultem otaczano wtedy matki-boginie, symbole płodności i urodzaju.

Z tek okazji mamy dla was sporą porcję dobrego humoru. Jak dobrze wiemy, nasze mamy mają wiele wspólnych cech, niezależnie od tego, jak potrafią się różnić od siebie. Są po prostu pewne zachowania i cechy, które ma każda mama na świecie. Wybraliśmy dla was te najlepsze! 

Sonda
Ile lat ma twoja mama?
Ralph Kamiński w pierwszym wywiadzie ze swoją mamą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE