Dwa projektu sopockiego WOPRu w Budżecie Obywatelskim. Ratownicy liczą na wspracie

2020-09-14 16:42
Sopoccy ratownicy liczą na wsparcie w Budżecie Obywatelskim
Autor: pixabay.com Sopoccy ratownicy liczą na wsparcie w Budżecie Obywatelskim

Ratownicy sopockiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego drugi rok z rzędu wystawili swoje projekty w Budżecie Obywatelskim. Ostatnio udało się sfinansować zakup specjalistycznego quada. W tym roku marzeniem jest m.in. nowy samochód terenowy.

Sopocki WOPR liczy na wsparcie mieszkańców. Do 21 można głosować w ramach Budżetu Obywatelskiego. Dwa projekty w tym roku zgłosili ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sopocie. Dzięki nim sfinansowany mógłby zostać zakup nowoczesnego samochodu terenowego oraz organizacja szkoleń z pierwszej pomocy. O szczegółach w rozmowie z Patrykiem Rosińskim mówi Maciej Dziubich, prezes sopockiego WOPRu. Posłuchaj:

Posłuchaj rozmowy Patryka Rosińskiego z Maciejem Dziubichem na temat projektów sopockiego WOPRu w Budżecie Obywatelskim:
Sonda
Czy gorączka zawsze towarzyszy chorobie?
Nietypowy klient w krakowskiej Castoramie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE