Dołącz do zespołu Dr. Oetkera w Gdańsku

2020-05-19 12:15 Artykuł Sponsorowany
Materiały prasowe Dr. Oetker Polska
Autor: Materiały prasowe Dr. Oetker Polska

Dr. Oetker Polska poszukuje pracowników do siedziby swojej firmy w Gdańsku! Trwa rekrutacja na różne stanowiska. Czeka na Ciebie stabilna umowa o pracę i bogaty pakiet benefitów.

"Jakość przepisem na sukces" to hasło odnoszące się nie tylko do produktów Dr. Oetkera, ale również do relacji z pracownikami.

W trudnym czasie pandemii szczególnie istotne jest zdrowie pracowników. Z tej przyczyny, dostosowując warunki pracy do istniejących wytycznych, w zakładach Dr. Oetker Polska wprowadzono szereg rozwiązań, mających na celu zminimalizowanie ryzyka wystąpienia wirusa. Firma należąca do branży spożywczej podkreśla jednocześnie, że wypełnianie zobowiązań wobec klientów i partnerów biznesowych traktowane jest priorytetowo.

Międzynarodowy sukces firmy Dr. Oetker Polska jest zasługą pracowników, którzy szukają innowacyjnych produktów i smaków. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania konsumentów i poprzez idealnie dopasowane produkty odpowiedzieć na ich potrzeby. Wspólne osiąganie założonych celów oraz podejmowanie długofalowych działań to podstawowe wyzwania zgranego teamu, jaki tworzą pracownicy firmy.

Dr. Oetker zatrudnia w Polsce ponad 850 osób. Teraz i Ty możesz stać się członkiem tego zgranego zespołu! - Od roku 1891, czyli od czasu, gdy dr August Oetker założył firmę produkującą proszek do pieczenia, aż do chwili obecnej jesteśmy firmą rodzinną, która przede wszystkim stawia na jakość. Zachęcamy do odkrycia z nami osobistego przepisu na karierę - przekonuje Dr. Oetker Polska, przedstawiając konkretne oferty pracy na stanowiskach:

  • Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego,
  • Pracownik transportu wewnętrznego,
  • Elektromechanik,
  • Mechanik,
  • Pracownik obsługi mieszalników.

Rozpoczynając pracę w firmie Dr. Oetker, otrzymasz umowę o pracę i bogaty pakiet socjalny. Oczekiwania pracodawcy są jasne. Firma ceni chęć do pracy, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Siedziba firmy Dr. Oetker Polska mieści się przy ulicy Arenda Dickmana na Żabiance. Na wszystkie wymienione wyżej stanowiska aplikować można za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem rekrutacja@oetker.pl oraz osobiście w zakładzie w Gdańsku.

Artykuł Sponsorowany