Dawid Podsiadło ogłasza DODATKOWE koncerty w 2024 roku! Kiedy rusza sprzedaż biletów?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mateusz Kostrzewa Dawid Podsiadło - dodatkowe koncerty w Gdańsku i Chorzowie

koncerty

Dawid Podsiadło zagra w Gdańsku dwa razy! Bilety wyprzedane. Kiedy dodatkowa pula?

2023-11-03 14:57

Zainteresowanie występem Dawida Podsiadły na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk okazało się tak duże, że wejściówki rozeszły się w kilka godzin. Organizatorzy zdecydowali się na drugi koncert. Pojawiły się już informacje o dodatkowej puli biletów!

Podsiadło w Warszawie. Padł rekord frekwencji 

 Pochodzący z Dąbrowy Górniczej 30-latek to absolutny fenomen polskiej sceny muzycznej. Właśnie ustanowił rekord frekwencji wszechczasów na koncercie pojedynczego artysty - w sobotę, 26 sierpnia, na koncert Dawida Podsiadło na stadion PGE Narodowy w Warszawie przyszło 80 tysięcy fanów. Na taką frekwencję w Polsce nie mogą liczyć nawet renomowani wykonawcy zagraniczni. Było to kolejne potwierdzenie szalonej popularności artysty, bilety wykupiono błyskawicznie. Rekordowa publiczność pomieściła się na stadionie dzięki zastosowaniu sceny 360° - podobna ma powstać na Polsat Plus Arena Gdańsk w przyszłym roku.Cztery lata temu, w maju 2019 r., Dawid Podsiadło - wraz z Taco Hemingwayem - również na Stadionie Narodowym w Warszawie pobił rekord frekwencji, ale na tzw. zwykłej scenie. W koncercie w stolicy uczestniczyło wówczas 60 tysięcy ludzi. Bilety na to wydarzenie sprzedano w niecałe trzy godziny.  

Czytaj więcej

Podsiadło na scenie - rekordy frekwencji w Warszawie  Pochodzący z Dąbrowy Górniczej 30-latek to absolutny fenomen polskiej sceny muzycznej. Właśnie ustanowił rekord frekwencji wszechczasów na koncercie pojedynczego artysty - w sobotę, 26 sierpnia, na koncert Dawida Podsiadło na stadion PGE Narodowy w Warszawie przyszło 80 tysięcy fanów. Na taką frekwencję w Polsce nie mogą liczyć nawet renomowani wykonawcy zagraniczni. Było to kolejne potwierdzenie szalonej popularności artysty, bilety wykupiono błyskawicznie. Rekordowa publiczność pomieściła się na stadionie dzięki zastosowaniu sceny 360° - podobna ma powstać na Polsat Plus Arena Gdańsk w przyszłym roku.Cztery lata temu, w maju 2019 r., Dawid Podsiadło - wraz z Taco Hemingwayem - również na Stadionie Narodowym w Warszawie pobił rekord frekwencji, ale na tzw. zwykłej scenie. W koncercie w stolicy uczestniczyło wówczas 60 tysięcy ludzi. Bilety na to wydarzenie sprzedano w niecałe trzy godziny.  

- mówi Dawid Podsiadło.

Czerwcowa trasa stadionowa 360 w przyszłym roku zawita do trzech miast:

01-02.06.2024 Gdańsk - Polsat Plus Arena Gdańsk15.06.2024 Poznań - Enea Stadion22-23.06.2024 Chorzów - Stadion Śląski

Jak kupić bilet na koncert Podsiadły?

Sprzedaż biletów na pierwszy przyszłoroczny koncert Dawida Podsiadły w Gdańsku rozpoczęła się w środę, 30 sierpnia, o godz. 12.00.Wejściówki poszły błyskawicznie. Na wszystkie koncerty - również te w Gdańsku - obowiązują ścisłe zasady i ograniczenia, z którymi należy zapoznać się na stronie organizatora. M.in.:bilety są personalizowane, tzn. mają imię i nazwisko właściciela. Dane te można zmienić tylko raz, i to za dodatkową opłatą 40 plnjeden użytkownik może nabyć maksymalnie 8 biletówobowiązują ograniczenia wiekowe uczestników  

Przez weekend bilety zostały wyprzedane. Jak podaje ebilet.pl, "Organizator przewiduje przekazanie do sprzedaży dodatkowej puli biletów na płytę". Nie podano jeszcze terminu. 

Pomorskie. Top of the Top Sopot Festival 2023
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE