Ciapkowo walczy o tytuł „Modernizacji Roku”! Głosowanie odbywa się online

i

Autor: gdynia.pl

Ciapkowo walczy o tytuł „Modernizacji Roku”! Głosowanie odbywa się online

2022-04-26 18:59

Zagłosuj online na gdyńskie Ciapkowo i pomóż w drodze po tytuł „Modernizacji Roku”! Do 20 maja trwa internetowy plebiscyt, w którym można oddać głos na inwestycje w gdyńskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Przypomnijmy, że w ostatnich latach w Ciapkowie powstały między innymi nowa kociarnia, nowy pawilon dla psów z wybiegami oraz budynek weterynarii.

Pomaganie bezdomnym zwierzętom nie jest nam obce – gdynianie regularnie pomagają zwierzakom swoim wolontariackim zaangażowaniem i przekazywanymi darami. Teraz można wesprzeć schronisko także w inny sposób, promując zachodzące w nim zmiany.

Gdyńskie Ciapkowo znalazło się wśród około 180 inwestycji z całego kraju startujących w tegorocznej edycji plebiscytu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” - w kategorii „obiekty ochrony środowiska”. Oznacza to, że każdy zainteresowany może oddać swój głos na nowe obiekty, które powstały na terenie schroniska w ostatnim czasie, w tym przestronną kociarnię, ogrzewane pawilony dla psów czy nowoczesny szpitalik weterynaryjny.

Głosuj codziennie

Jak pomóc gdyńskiemu schronisku w staraniach o miano „Modernizacji Roku”? Na stronie internetowej konkursu wystarczy oddać głos, klikając w odpowiedni przycisk oraz podając swoje imię, nazwisko i adres e-mail. Rywalizacja trwa jeszcze do 20 maja, a głosować można codziennie – liczy się zatem upór i konsekwencja samych gdynian.

Do oddawania głosów na Ciapkowo serdecznie zachęca też Michał Guć – wiceprezydent Gdyni, który na co dzień nadzoruje w mieście kwestie związane z opieką nad bezdomnymi zwierzętami.

Dbałość o najsłabszych, najbardziej potrzebujących jest miarą naszego człowieczeństwa, dotyczy to także zwierząt. Od lat Gdynia wspólnie z OTOZ Animals inwestuje w stworzenie jak najlepszych warunków w gdyńskim Ciapkowie. W ramach tych działań zostały przebudowane istniejące obiekty, zostały zbudowane również nowe pawilony dla psów, tak, by zwierzęta oczekujące na swój dom miały jak najlepsze warunki. Obecnie trwa konkurs „Modernizacja Roku” i w tym konkursie startuje między innymi gdyńskie Ciapkowo. Zapraszam do głosowania na tę inwestycję. Doceńmy w ten sposób działania „Animalsów”, doceńmy w ten sposób działania Gdyni, która dba o bezdomne zwierzęta. Głosować można do 20 maja, oddać głos można raz dziennie. Zapraszam do wsparcia tej idei

19. Bieg Jakubowy w Olsztynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE