policja

i

Autor: pixabay.com

kryminalne

Ciało mężczyzny znalezione w windzie na gdańskiej Zaspie. Zatrzymano 4 osoby

2023-09-26 8:33

Ciało ok. 60-letniego mężczyzny znaleziono w poniedziałek wieczorem w windzie w bloku na gdańskiej Zaspie. Policja zatrzymała cztery osoby.

"W poniedziałek w jednym z bloków na gdańskiej Zaspie zostało znalezione ciało mężczyzny. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej, pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy przeprowadzili oględziny"

- podał we wtorek oficer prasowy gdańskiej policji asp. szt. Mariusz Chrzanowski.

Dodał, że policyjny technik zabezpieczył ślady oraz sporządził dokumentację fotograficzną. "Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny oraz jego adres" - zaznaczył.

Jak dowiedział się nieoficjalnie PAP, ciało ok. 60-letniego mężczyzny znaleziono w windzie w bloku przy ul. Ciołkowskiego.

W związku ze zdarzeniem zostały zatrzymane cztery osoby.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Norbert Huber opowiada o sile kadry siatkarzy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE