Był pod wpływem narkotyków, gdy mordował partnerkę! Są NOWE FAKTY w sprawie morderstwa w Gdańsku

2021-09-21 15:56
Był pod wpływem narkotyków, gdy mordował partnerkę! Są NOWE FAKTY w sprawie morderstwa w Gdańsku
Autor: Marcin Gadomski/SUPER EXPRESS

Zatrzymany 29-latek, który kilka dni temu, w domu w centrum Gdańska zamordował swoją partnerkę, był pod wpływem narkotyków. Informację tę potwierdza Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. A o szczegółach tej sprawy - nasza reporterka - Dominika Bakura.

Zbrodnią, która rozegrała się na jednym z gdańskich osiedli żyje cała Polska. Makabryczne sceny miały miejsce w niedzielne przedpołudnie, 12 września 2021 roku. Mężczyzna wielokrotnie wbijał nóź w głowę kobiety, a świadkami tego zdarzenia były jej dzieci.

"Szczegółowej opinii jeszcze nie mamy. Na razie jest jedynie opinia wstępna, z której wynika, że mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Dopiero później uzyskamy informacje, pod wpływem jakich i o jakim stężeniu narkotyków był podejrzany o zabójstwo"

- mówi Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Mężczyźnie postawiono zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Na proces czeka w areszcie.

Mąż rzucił sie z nożem na żonę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE