Broadway Musical School: odkryj magię muzyki i teatru

2023-09-14 7:35 Materiał sponsorowany

Broadway Musical School to miejsce, w którym muzyka i teatr staną się twoją codziennością. Dołącz, aby przeżyć radość występów, rozwijać swoją pasję muzyczną i budować trwałe więzi z rówieśnikami.

Broadway Musical School to miejsce, w którym muzyka i teatr staną się twoją codziennością. Dołącz, aby przeżyć radość występów, rozwijać swoją pasję muzyczną i budować trwałe więzi z rówieśnikami.

Broadway Musical School to szkoła musicalowa, która kładzie nacisk nie tylko na rozwijanie talentów artystycznych, ale także na rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych u uczniów.

- Długo szukałam dla córki miejsca, które pomoże jej rozwijać talenty i pewność siebie - mówi pani Katarzyna z Katowic, mama 14-letniej Hani. - Kilka lat temu znajomi polecali nam Broadway Musical School, która miała swój oddział także w Katowicach. Dziś Hania rozpoczyna czwarty sezon z Broadwayem. Z nieśmiałej dziewczynki stała się pewną siebie artystką, gotową do występów na zawodowej scenie. Broadway to teraz jej życie, a umiejętności zdobyte w naszej szkole przydają się w każdej dziedzinie życia.

- W Broadway Musical School łączymy taniec, śpiew i aktorstwo, dając uczniom szansę na odkrycie swoich wokalnych talenty i wyrażenie emocji na scenie - mówi Tomasz Godzisz, dyrektor artystyczny i współtwórca Broadway Musical School. - Nasz autorski program nauczania opiera się na najlepszych tradycjach z Broadwayu i West Endu, a nasze autorskie podręczniki - booklety - stanowią cenne źródło wiedzy. Nasi uczniowie mają możliwość wyboru różnych programów kształcenia. Nasz najbardziej rozbudowany program, Broadway Premium, przygotowuje ich do profesjonalnych spektakli musicalowych, łącząc wokal, taniec i aktorstwo. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy, a program dostosowany jest do indywidualnych potrzeb każdego ucznia.

Dla najmłodszych dzieci, już od trzeciego roku życia, w szkole odbywają się zajęcia Broadway Young w weekendy i w tygodniu. To doskonała okazja do wprowadzenia najmłodszych w świat sztuki, rozwijania wyobraźni i empatii.

Dla tych, którzy skończyli 16 lat, przygotowano Broadway Adults, gdzie można kontynuować rozwijanie swojego artystycznego potencjału.

W Broadway Musical School młodzi ludzie odkrywają swoje pasje, które mogą stać się treścią ich życia. Zajęcia pozwalają wyrazić prawdziwe emocje i rozwijać pewność siebie, co jest niezwykle cenne w dzisiejszych czasach.

Szkoła to także społeczność fantastycznych młodych ludzi z całej Polski. Wspólna praca nad spektaklami, artystyczne obozy letnie i zimowe uczą pracy zespołowej i sprawiają, że wśród uczniów powstają trwałe przyjaźnie. W świecie wirtualnych relacji, Broadway daje przestrzeń do tworzenia autentycznych więzi.

Broadway Musical School kształtuje talenty, rozwija psychikę i buduje społeczne relacje. To inwestycja nie tylko w przyszłość artystyczną dzieci i młodzieży, ale także w ich emocjonalny rozwój. Pozwól im przeżyć coś wyjątkowego i autentycznego - dołącz do Broadway Musical School!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE