Brawura za kółkiem mogła doprowadzić do tragedii: Młody kierowca przekroczył prędkość o blisko 90 km/h

i

Autor: KPP Wejherowo

Brawura za kółkiem mogła doprowadzić do tragedii: Młody kierowca przekroczył prędkość o blisko 90 km/h

2021-08-12 9:34

Wejherowscy policjanci we wtorek (10 sierpnia) zatrzymali mężczyznę, który na krajowej szóstce w Redzie, pędził z prędkością 137 kilometrów na godzinę. Zatrzymano jego prawo jazdy na trzy miesiące.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie rano po godzinie 8:00 wykonując pomiar prędkości w Redzie na ul. Wejherowskiej zauważyli toyotę corollę i jak komentują, jechała ona zbyt szybko. 

"Podczas pomiaru prędkości tego samochodu okazało się, że na odcinku gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 kilometrów na godzinę, kierowca poruszał się z prędkością 137 kilometrów na godzinę"

- komentują policjanci. 

Mundurowi zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej, a następnie z uwagi na przekroczenie prędkości o 87 km/h zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące. Ponadto kierowca został ukarany mandatem karnym oraz punktami karnymi.

Grób rodziców Trzaskowskiego został okradziony?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE