Bezpłatne bilety na mecz Lechia - Raków Częstochowa. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie

i

Autor: gdansk.pl

Bezpłatne bilety na mecz Lechia - Raków Częstochowa. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie

2022-10-12 14:20

To może być niezłe widowisko! W sobotę, 15 października, o godz. 15.00 piłkarze Lechii podejmują wicemistrza Polski i aktualnego lidera ekstraklasy - Raków Częstochowa. Czy przedostatnia w tabeli Lechia jest w stanie wygrać na Polsat Plus Arenie Gdańsk? W tym mogą pomóc kibice. Oficjalny portal miasta Gdańsk ma 5 podwójnych, bezpłatnych biletów.

To może być niezłe widowisko! W sobotę, 15 października, o godz. 15.00 piłkarze Lechii podejmują wicemistrza Polski i aktualnego lidera ekstraklasy - Raków Częstochowa. Czy przedostatnia w tabeli Lechia jest w stanie wygrać na Polsat Plus Arenie Gdańsk? W tym mogą pomóc kibice. My mamy dla nich 5 podwójnych bezpłatnych biletów. Aby je zdobyć, wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.

Zwycięstwo z Cracovią na przełamanie?

W Gdańsku długo na to czekano. W sobotę, 8 października, Lechia wygrała - i to na wyjeździe - z Cracovią 1:0. Było to drugie zwycięstwo w tegorocznym sezonie ekstraklasy i pierwsze od 31 lipca. 

Cracovia w całym meczu oddała 22 strzały, Lechia - 9, z czego niemal połowę Flavio Paixao. I to Portugalczyk zapewnił gdańszczanom zwycięstwo pod Wawelem. Ale nie byłoby tej wygranej, gdy nie fantastyczne interwencje w końcówce spotkania Dusana Kuciaka.

- Ostatnie tygodnie były trudne dla nas, wracamy do Gdańska spokojniejsi - mówił tuż po meczu Paixao. - To były potrzebne punkty. Pewność siebie idzie do góry.

W sobotę mecz z Rakowem 

Drugie zwycięstwo Lechii stało się faktem, choć sytuacja gdańszczan w tabeli niewiele się zmieniła: nadal okupują przedostatnie miejsce, za nimi tylko Miedź Legnica a do szesnastego Piasta Gliwice tracą trzy punkty.

W sobotę, 15 października, do Gdańska przyjeżdża Raków Częstochowa - wicemistrz Polski i aktualny lider PKO BP Ekstraklasy. Czy Lechię stać na zwycięstwo? W tym pomóc mogą kibice. 

Bilety dla seniorów za 5 zł

Im więcej fanów na trybunach, tym lepiej. Lechia ma niespodziankę dla seniorów, czyli osób powyżej 60 roku życia - bilet dla nich kosztuje jedynie 5 zł. Dodatkowo każdy senior, który posiada karnet „sezon” lub „jesień”, będzie miał przypisany w swoim profilu voucher do przekazania innej osobie, aby mogła kupić bilet za 5 zł! 

W razie jakichkolwiek pytań w sprawie biletów senioralnych, klub prosi o kontakt na: bilety@lechia.pl. Karnety można nabyć na: bilety.lechia.pl.

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW GDANSK.PL

Dla Czytelników jest 5 podwójnych biletów na mecz PKO Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa w sobotę, 15 października. Żeby je otrzymać należy napisać w kilku zdaniach:

Dlaczego w tym meczu Lechia strzeli więcej goli niż Raków?

Jeden uczestnik może przesłać jedną odpowiedź.

W konkursie zostanie wyłonionych 5 zwycięzców, którzy otrzymają jeden podwójny bilet na w/w mecz. Zwycięzców wybierze Jury Konkursowe na podstawie kreatywności, walorów artystycznych oraz oryginalności udzielonej odpowiedzi.

Szczegóły na stronie miasta. 

Złota polska jesień z lotu ptaka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE