palant

i

Autor: Facebook; Polskie Stowarzyszenie Palantowe Klub Trójmiasto "PSPal Trójmiasto"

Będą grać w palanta przez 24 godziny! Zwodnicy z Trójmiasta chcą pobić Rekord Guinnessa

2021-06-15 15:18

Zawodnicy grający w palanta idą na rekord! Polskie Stowarzyszenie Palantowe Klub Trójmiasto chce ustanowić pierwszy w historii Rekord Guinnessa w postaci najdłuższego rozegranego meczu. Ponad 30 zawodników będzie grało przez 24 godziny!

W próbie weźmie udział ponad 30 zawodników, którzy będą zmieniać się co godzinę tak, aby na boisku cały czas przebywało 16 osób. Rekordowy mecz ma trwać 24 godziny. Nad jego przebiegiem będą czuwać licencjonowani sędziowie i niezależni świadkowie.

O sobotniej próbie pobicia rekordu Guinnessa opowiedziała nam Magdalena Westa z Polskiego Stowarzyszenia Palantowego Klub Trójmiasto. Posłuchaj!

Próba bicia rekordu rozpocznie się w sobotę (19.06) o 11:00 na Orliku obok IV LO w Gdańsku. Czy uda się pobić rekord Guinnessa? Werdykt poznamy za 3 miesiące.

Super Raport 15.06 (Goście: Bogdan Zdrojewski - PO, Waldemar Buda - wiceminister funduszy i polityki regionalnej, PiS), Sedno Sprawy: Leszek Miller
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE