Bary mleczne w Trójmieście. Studencie, tu zjesz dobrze i tanio!

i

Autor: CC Pixabay.com

Jedzenie w Trójmieście

Bary mleczne w Trójmieście. Nie tylko studenci wychodzą stąd zadowoleni

2023-08-31 7:40

W dzisiejszych czasach zjeść dobrze i tanio to naprawdę duży, życiowy sukces. Czy w Trójmieście to możliwe? Przy szalejącej inflacji wiele barów mlecznych czy stołówek może okazać się zdecydowanie droższych, niż nam się wydaje. Gdzie zjemy w Trójmieście za kilka złotych dobrego schabowego? Studencie, tu się najesz prawie za darmo!

Bary mleczne sięgają czasów PRL-u. Kojarzą nam się z dobrym, domowym jedzeniem i małym rachunkiem. Do tej pory wiele z nich wciąż funkcjonuje, nie tylko w większych miastach, i ma się bardzo dobrze. Podobnie jest w Trójmieście, gdzie barów mlecznych nie brakuje. Sprawdziliśmy jakie są w nich ceny i czy jedzenie jest "jak u mamy".

Bary mleczne w Trójmieście. Studencie, tu zjesz dobrze i tanio!

W sezonie stoją przed nimi turyści, od października w kolejkach ustawiają się studenci. Wszyscy mówią jedno - bary mleczne są smaczne, zjesz tu zdrowo, tanio i do syta!

Sonda
Czy Gdańsk to dobre miasto do życia?
Pomorskie: Jarmark Dominikański Gdańsk 2023
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE