Arka Gdynia walczy o utrzymanie. Najbliższym przeciwnikiem Zagłębie Lubin

2020-06-22 16:54 Patryk Rosiński
Ireneusz Mamrot podczas konferencji przed meczem z Zagłębiem Lubin
Autor: arka.gdynia.pl Ireneusz Mamrot podczas konferencji przed meczem z Zagłębiem Lubin

Arka Gdynia potrzebuje punktów aby utrzymać się w Ekstraklasie. Obecnie na koncie żółto-niebieskich znajduje się 30 punktów, tyle samo ile zdobyła Korona Kielce, która zajmuje lepszą pozycję dzięki większej ilości zwycięstw. We wtorek 23 czerwca sytuacja może się zmienić.

Arka Gdynia walczy o utrzymanie się w piłkarskiej ekstraklasie w rundzie barażowej. Żółto-niebiescy zajmują obecnie przedostatnie miejsce w tabeli. Sytuacje mogłoby poprawić zwycięstwo z Zagłębiem Lubin, które obecnie jest na trzeciej pozycji w grupie spadkowej. Trener gdynian zdaje sobie jednak sprawę z mocnych aspektów przeciwnika, z którym o pozytywny wynik będzie trzeba się postarać.

- Zagłębie posiada jednej z najlepszych ataków w lidze. Wiadomym jest, że zwycięstwo nie przyjdzie łatwo i będziemy musieli dobrze zagrać - mówi Ireneusz Mamrot, trener Arki Gdynia. Posłuchaj:

Posłuchaj co o przeciwniku mówi trener Arki Gdynia Ireneusz Mamrot:

Zespół z Gdyni może liczyć we wtorek 23 czerwca na dodatkowe wsparcie. Podczas meczu na stadionie przy ulicy Olimpijskiej ponownie pojawią się kibice. Dla drużyny może to być duże wsparcie. O pomoc przed meczem prosił sam trener Arki.

- Liczymy na to, że kibice którzy pojawią się we wtorek na stadionie, pomogą nam swoim dopingiem w każdej minucie spotkania - dodaje Mamrot. Posłuchaj:

Posłuchaj jaki wpływ na drużynę może mieć obecność kibiców:

Początek meczu Arki Gdynia z Zagłębiem Lubin we wtorek 23 czerwca o godzinie 18.00 na stadionie przy ulicy Olimpijskiej w Gdyni. Wstęp na mecz w pierwszej kolejności mają posiadacze karnetów. W przypadku niewykorzystania przez nich dostępnych miejsc, bilety trafią także do otwartej sprzedaży.

Jak uchronić przed kleszczami siebie i swojego psa?