Arka Gdynia myśli o przyszłym sezonie. Przed nimi wciąż jeszcze trzy mecze w Ekstraklasie

2020-07-09 19:03 Patryk Rosiński
Trener Ireneusz Mamrot już myśli o przyszłym sezonie
Autor: Michał Puszkiewicz Trener Ireneusz Mamrot już myśli o przyszłym sezonie

Arka Gdynia nie utrzyma się w Ekstraklasie i od przyszłego sezonu będzie występować w I Lidze. Zanim jednak zespół w pełni zacznie przygotowywać się do tych rozgrywek, ma przed sobą jeszcze trzy ostatnie mecze.

Arka Gdynia wraz z końcem obecnego sezonu pożegna się z Ekstraklasą. Przed żółto-niebieskimi teraz dwa domowe spotkania oraz jedno wyjazdowe. W sobotę 11 lipca zmierzą się z ŁKS-em Łódz, natomiast we wtorek 14 lipca z Górnikiem Zabrze. W końcówce tego sezonu trener chce się skupić na kolejnym. Nie wie jednak do końca jak będzie wyglądał skład drużyny.

- Póki była szansa ten sezon był priorytetem. Teraz jednak trzeba skupić się na jak najlepszym przygotowaniu do kolejnego - mówi Ireneusz Mamrot, trener Arki Gdynia. Posłuchaj:

Posłuchaj co o końcówce sezonu mówi trener Arki Gdynia:

Ireneusz Mamrot został trenerem Arki Gdynia w maju 2020 roku, miesiąc przed wznowieniem rozgrywek Ekstraklasy po przewie wymuszonej pandemią. Jego celem było utrzymanie drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej. Choć zadania tego nie udało mu się wykonać, potrafi znaleźć pozytywne aspekty ostatnich miesięcy.

- Zadanie nie było łatwe i braliśmy pod uwagę taki scenariusz. Jednak robiliśmy wszystko, aby jak najbardziej wzmocnić drużynę - dodaje Mamrot. Posłuchaj:

Posłuchaj jakie aspekty trener Arki Gdynia ocenia jako pozytywne:

Początek najbliższe meczu Arki Gdynia z ŁKS-em Łódź w sobotę 11 lipca na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gdyni o godzinie 15:00.

Wybory 2020: Jak głosować w II turze?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.