zdjęcie poglądowe

i

Autor: pixabay

A może by to rzucić i polecieć w Bieszczady? Latem nawet dwa razy w tygodniu

2023-03-28 9:57

Nowoczesne rozwiązania transportowe są w stanie sprawić, że północ i południe kraju są bliżej siebie. Teraz przyszedł czas na Gdańsk i Rzeszów, które (na nowo) "przybliży" połączenie lotnicze Polskich Linii Lotniczych LOT.

Nawet dwa razy dziennie będą latać samoloty z Gdańska do Rzeszowa. Te dwa lotniska miały już kiedyś bezpośrednie połączenie, ale nigdy na takich warunkach. Chcąc spotkać się ze znajomymi z drugiego końca Polski, można to zrobić nawet jednego dnia. Loty rozplanowano dwa razy w tygodniu! To jednak oferta limitowana czasowo.

Z Gdańska bezpośrednio dolecimy do Rzeszowa a stamtąd podróże na przykład w Bieszczady, w Beskid Niski czy na Roztocze.

Gdańsk - Rzeszów samolotem

Z Gdańska samoloty będą ruszać w poniedziałki i piątki o 21.22. Po godzinie i 15 minutach lądujemy w podrzeszowskim lotnisku Jezionki. Loty zostaną uruchomione na czas wakacji. Na trasie Rzeszów - Gdańsk - Rzeszów będzie można latać od 2 czerwca do 5 września 2023 roku.

Połączenia lotnicze Gdańsk - Rzeszów

W porównaniu z poprzednimi sezonami znacznie zwiększy się komfort lotów na tej trasie, Bombardiery Q400 zostaną zastąpione przez odrzutowe Embraery 175. Wysłużone turbośmigłowe Bombardiery Q400 zostaną zastąpione przez cichsze i bardziej pojemne odrzutowe Embraery 175, których narodowy przewoźnik ma w swojej flocie już 15. Klasą ekonomiczną w obie strony polecimy za niecałe 400 złotych.

Niebiańskim samolotem lecą w poślubną podróż
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE