25 milionów pasażerów Wizz Air w Gdańsku. Wyjątkowa niespodzianka dla rocznicowej podróżnej [GALERIA]

i

Autor: Wizz Air/Port Lotniczy Gdańsk

lotnisko

25 milionów pasażerów Wizz Air w Gdańsku. Wyjątkowa niespodzianka dla "rocznicowej" podróżnej [GALERIA]

2023-08-08 12:49

Samoloty Wizz Air z lub do Gdańska zabrały 25 milionów pasażerów. Taki wynik osiągnięto w ciągu 19 lat. Z tej okazji "rocznicowa" pasażerka otrzymała nietypową niespodziankę. Zobacz, jak wyglądało powitanie pani Beaty na gdańskim lotnisku.

Piątek (28 lipca) w Porcie Lotniczym w Gdańsku był wyjątkowy. Pracownicy lotniska i przedstawiciele firmy Wizz Air z niecierpliwością czekali na przylot 25 milionowego pasażera. Była nim pani Beata, która do stolicy województwa pomorskiego przybyła z lotniska Londyn Luton.

25 milionów pasażerów Wizz Air w Gdańsku. Asysta honorowa i prezenty dla pani Beaty

Jak relacjonuje portal gdansk.pl, pani Beata była mile zaskoczona niespodzianką, którą przygotowano specjalnie dla niej. 25-milionowa pasażerka zeszła na płytę lotniska w towarzystwie asysty honorowej.

Nie obyło się bez prezentów. Pani Beata od Wizz Air otrzymała voucher na zakup biletu. Natomiast gdańskie lotnisko przygotowało dla niej wejściówkę do ekskluzywej strefy dla pasażerów korzystajacych z usług Premium.

Wizz Air od 19 lat w Gdańsku

Przewoźnik Wizz Air organizuje loty z lub do Gdańska od 2004 roku. Debiutancki lot zorganizowano na linii Gdańsk-Luton.

Dzisiaj, po 19 latach, z Gdańska Wizz Air lata m.in. do Alicante, Kopenhagi, Kutaisi, Larnaki, Malagi, Oslo, Reykjavíku, Splitu, Teneryfy i Tirany. 

Jesteśmy dumni, że osiągnęliśmy ten historyczny kamień milowy, jakim jest przewiezienie 25 milionów pasażerów na lotnisku w Gdańsku 

- mówi Zsuzsa Trubek, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

25 milionów pasażerów Wizz Air w Gdańsku. Niespodzianka dla "rocznicowej" podróżnej [GALERIA]

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Pomorskie: Zmiany na mapie Polski. Gdańsk i Gdynia największymi miastami w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE