Zwolnieni z teorii - tym razem o zdrowiu i psychice w dobie epidemii [AUDIO]

2021-04-20 21:11
Zwolnieni z teorii - tym razem o zdrowiu i psychice w dobie epidemii
Autor: Mariusz Luda W ogólnopolską olimpiadę włączył się też toruński ekonomik

Jedni tworzą kolorowe murale, inni – udzielają koronakorków, pomagają imigrantom, czy promują zdrowy tryb życia. Projekty zgłoszone i realizowane przez toruńskich licealistów w ogólnopolskiej olimpiadzie „Zwolnieni z teorii” są bardzo różnorodne i wszystkie – bardzo ciekawe.

Dziś zaglądamy do toruńskiego ekonomika, którego uczniowie w ogólnopolskiej olimpiadzie "Zwolnieni z teorii" promują zdrowie i zdrowy tryb życia. Poprzez portale społecznościowe, ale i ulotki w miastach namawiają do aktywności fizycznej i diety. Sami uprawiają sport, a filmy z aktywności wrzucają na Facebookowy profil projektu: „Zróbmy coś więcej dla siebie” - zachęcają Justyna Zielaskiewicz oraz Jakub Domachowski. Inna grupa uczniów ekonomika dba o zdrowie psychiczne – swoje i uczestników swojego projektu. „To bardzo ważne, zwłaszcza w dobie epidemii” – mówi współautorka, Julia.

Zwolnieni z teorii - tym razem o zdrowiu i psychice w dobie epidemii
SP23 w Toruniu otwiera klasę sportową

Wszystkie projekty w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z teorii” finiszować będą na koniec maja, ale już teraz ich autorzy zapowiadają kontynuację. Który z nich okaże się najlepszy i czy będzie pochodzić z miasta nad Wisłą? - za wszystkie te projekty toruńskich licealistów kciuki trzyma – Radio ESKA.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!