Zostań żołnierzem! W miesiąc! [AUDIO]

2020-09-14 13:08 Mariusz Luda
Zostań żołnierzem!-zachęca toruńska WKU
Autor: www.wkutorun.wp.mil.pl Jeszcze w tym roku będzie kilka ku temu okazji!

Jeżeli chcesz zostać żołnierzem zawodowym Wojska Polskiego – teraz możesz szybciej spełnić swoje marzenia! Rekrutacja w wojskowe szeregi nigdy nie była tak szybka i tak prosta – zachęca szef wydziału rekrutacji toruńskiej WKU, major Andrzej Sowa.

Rekrutacja, odbywa się w Internecie na portalu www.zostanzolnierzem.pl, a i sama służba przygotowawcza trwa nie 90, a zaledwie 28 dni. Część szkolenia też przenosi się do sieci w formie e-learningowej.

W 28 dni możesz zostać żołnierzem WP!

Jeżeli zatem chcesz wstąpić w szeregi Wojska Polskiego, marzysz o tym, by zostać żołnierzem zawodowym – jeszcze w tym roku będziesz mieć niejedną okazję – zachęca Andrzej Sowa.

Jeszcze w tym roku będzie niejedna okazja, by zostać żołnierzem zawodowym WP!

Nowe rozwiązania, z których mogą skorzystać Polacy, to wynik kolejnego etapu procesu reformy systemu rekrutacji do Sił Zbrojnych RP. Jej główne założenia to krótszy o 140 dni proces rekrutacji, możliwość aplikowania do Wojska Polskiego przez Internet, czy powołanie Wojskowych Centrów Rekrutacji, w których kandydaci w ciągu jednego dnia zrealizują wszystkie niezbędne formalności. Więcej na stronie toruńskiej Wojskowej Komendy Uzupełnień – www.wkutorun.wp.mil.pl.​

Ile kosztuje szkolna wyprawka w 2020?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.