Zarzuty dla nożownika z Torunia. Grozi mu dożywocie

2022-01-19 6:50
Zarzuty dla nożownika z Torunia. Grozi mu dożywocie
Autor: www.pixabay.com 21-letni Luca L. zaatakował w poniedziałkowy poranek

Jest podejrzany o trzy zbrodnie, w tym dwa usiłowania zabójstwa. Prokuratura Rejonowa Toruń Centrum-Zachód postawiła zarzuty nożownikowi z Torunia. Grozi mu dożywocie.

21-letni Luca L. był pod wpływem narkotyków. I jak ustalili prokuratorzy - twierdzi, że ktoś mu je dosypał do drinka w trakcie zabawy w klubie. Zasłania się niepamięcią. W sumie, poszkodowanych jest dziewięć osób. Do tylu dotarła toruńska policja. Dwie miały urazy głowy, jedna twarzoczaszki, a kolejna odcięty palec.

Przypomnijmy - mężczyzna zaatakował w centrum Torunia w poniedziałkowy poranek (17.01). Ranił wówczas przypadkowe osoby 32-centymetrowym nożem kuchennym. Pierwsze zgłoszenie było od kobiety (godz. 05.15), która szła Szosą Chełmińską. Potem, nożownik szedł głównym deptakiem toruńskiej starówki, aż po blisko godzinie, w okolicach Ronda Pokoju Toruńskiego, zatrzymali go funkcjonariusze. Konieczne było użycie paralizatora.​

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE