Festiwal Smaku

i

Autor: Grzegorz Adamczewski

Kulinaria

Zakończył się dwudniowy Festiwal Smaków w Aleksandrowie Kujawskim. Przyjechały najlepsze Food Trucki z całej Polski

2023-09-25 8:17

Na placu przy Miejskim Centrum Kultury dwa weekendowe dni odbywał się I Festiwal Smaków. Mobilne restauracje z całego kraju rozpieszczały miejscowych i przyjezdnych fanów dobrego jedzenia różnorodnością serwowanych dań. Wśród nich nie brakowało barów oferujących kuchnię gruzińską, grecką a także burgery, bąbelkowe gofry, a także wiele innych.

Wydarzenie wystartowało w sobotę, 23 września w samo południe i trwało do niedzieli do godziny 20:00 W niedzielę z kolei z oferty food trucków można było korzystać w godzinach 12 - 20.

Festiwal Smaku

i

Autor: Grzegorz Adamczewski

Ogólnopolskie wydarzenie

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce. Ideą festiwalu jest promowanie street foodu oraz jedzenia w duchu „slow”. W wydarzeniu udział biorą food trucki z całej Polski, które dobierane są pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Festiwal odbywa się już w ponad 30 miastach Polski, zabierając uczestników w kulinarną podróż dookoła świata.

Impreza zakończyła się w niedzielę o godzinie 18:00

Festiwal Smaku

i

Autor: Grzegorz Adamczewski

MCK

W Aleksandrowie Kujawskim Festiwal Smaku odbywa się na Placu przy Miejskim Centrum Kultury.

Organizatorzy zapewniają mnóstwo różnorodnych atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych: będzie więc strefa chillout'u, wybory najsmaczniejszego food trucka oraz gra terenowa!

Festiwal Smaku

i

Autor: Grzegorz Adamczewski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE