Zabierz psiaka na spacer. Toruńskie schronisko zaprasza już dziś

2022-05-22 9:29
Zabierz psiaka na spacer. Toruńskie schronisko zaprasza już dziś
Autor: pixabay.com

Wyprowadź psa z toruńskiego schroniska. Dziś (22.05.) nie będzie potrzebne specjalne szkolenie dla spacerowiczów. Spędzicie miło czas i dacie trochę radości czworonogom.

To nie przypadek, że mieszkańcy będą mieli dziś okazję wziąć na spacer schroniszczaka. 22 maja w Polsce obchodzony jest Dzień Praw Zwierząt. Możecie go uczcić nie tylko ze swoim pupilem, ale i podopiecznym toruńskiej placówki.

Otwarte spacery odbywają się po raz dziewiąty i cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Przypomnijmy, że w każdy inny dzień, by móc wyprowadzić podopiecznego schroniska, potrzebne jest specjalne szkolenie. Dodatkowo takie spacery odbywają się w tygodniu w godzinach 13:00-17:00 oraz w weekendy 15:30-17:30. Dziś chętni torunianie będą mogli wyprowadzić psy w godzinach 12:00-15:00.

Zwierzak będzie wydany wyłącznie osobie pełnoletniej. Schronisko zaprasza jednak na takie wydarzenie także całe rodziny. Nasz spacer powinien trwać przynajmniej 40 minut. Psiak będzie dobrany do nas - jeśli lubimy wolniejsze spacery, dostaniemy spokojniejszego czworonoga. Dla rodzin z dziećmi, które lubią się bawić, trafi się bardziej energiczny egzemplarz. Niezależnie od temperamentu czworonoga - pamiętajmy by po nim posprzątać. Smycz, zabezpieczającą linkę oraz oczywiście woreczki na odchody dostaniemy na miejscu. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE