Wytrzęsą kilogramy karmy dla zwierzaków! Zbliża się Charytatywny Maraton Zumby [AUDIO]

2020-02-07 9:23
Zumba dla zwierzaków
Autor: Paweł Jankowski Zumba dla zwierzaków

Kolejny raz przekonają się, że karma wraca... i to dla tych najbardziej potrzebujących zwierzaków. To już 13-sta edycja charytatywnej zumby, która sprawia, że u torunian znikają kilogramy. Te zamieniane są na szczytny cel. Cała zebrana karma zostanie przeznaczona na potrzeby schroniska dla zwierząt w Toruniu i Toruńskiego Towarzystwa Ochrony Praw Zwierząt.

Tony karmy, morze potu i 3 godziny świetnej zabawy. Już w najbliższą niedzielę (09.02.) czeka nas kolejna odsłona Charytatywnej Zumby Dla Zwierzaków. Przez trzynaście edycji udało się uszczęśliwić tysiące psiaków, a przy okazji samemu stracić miliony kalorii.

Dwa razy w roku nawet najbardziej leniwi torunianie wyruszają by sprawdzić swoje siły w starciu z zumbą. Jednak nie wytrzymałość jest tu kluczem. Organizatorzy uspokajają - nie chodzi o to, by wytrzymać kilka godzin w energicznym ruchu. Najważniejsze by przyjść i dobrze się bawić, można też po prostu kibicować tym, którzy zdecydowali się wytrzymać w zumbowym tempie choć jeden utwór.

"Biletem" na imprezę jest miła niespodzianka dla czteronoga. Może to być karma, jednak ważne, by była pełnowartościowa. Jej skład powinien zawierać jak największą ilość mięsa i jak najmniej zbóż, które często są nietolerowane przez naszych pupili. Organizatorzy podkreślają, że w tym wypadku nie idziemy na ilość. Kilogramów karmy może być mniej jeśli to ma zaważyć na jej jakości. Jednak czworonogom przyda się też wiele innych przedmiotów. Będą to oczywiście różnego rodzaju zabawki, smakołyki, smycze czy psie akcesoria. Czworonogi nie pogardzą również ręcznikami, kołdrami czy kocami.

Czy 13 edycja okaże się tą najszczęśliwszą? Posłuchaj co na temat kolejnej edycji mówi jedna z organizatorek akcji - Paulina Sielska-Kaźmierczak

13. Charytatywny Maraton Zumby Dla Zwierzaków odbędzie się w niedzielę między 11:00 a 14:00 w Hali Sportowej "Spożywczak"​ przy ulicy Grunwaldzkiej. Więcej na temat wydarzenia znajdziecie na Facebooku akcji TUTAJ.

Sprawdźcie również naszą galerię z poprzedniej edycji imprezy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE