Auto po wypadku

i

Autor: Freepik

Wypadek na DK 91 koło Świecia. Dwie ciężarówki zgniotły auto osobowe

2022-10-25 10:18

Wczoraj pod Świeciem doszło do dramatycznych scen na DK 91. W skutek kolizji trzech pojazdów ranne zostały trzy osoby, nikt nie zginął. Pasażerowie mieli wiele szczęścia, ponieważ z auta osobowego nie zostało wiele.

24 października o godzinie 19.00 na DK 91 w Przechówku niedaleko Świecia w woj. kujawsko-pomorskim doszło do ciężkiego wypadku drogowego (na odcinku drogi pomiędzy Chełmnem i Świeciem). W wyniku niefortunnej kolizji samochodów ciężarowych marki volvo i daf oraz osobowej skody fabi, poszkodowane zostały trzy osoby. Ich stan zdrowia nie jest na razie znany. Pasażerowie, którzy znajdowali się w samochodzie osobowym, mieli najwięcej szczęścia. Pozostałe dwie ciężarówki uderzyły w to auto, miażdżąc je w znacznym stopniu. Tylko zbieg okoliczności zdecydował, że niebezpieczna sytuacja nie zakończyła się większą tragedią.

Jak podaje portal „Nasze Miasto Świecie”, autem marki skoda podróżowały dwie dorosłe osoby oraz dziecko. Na szczęście cała trójka przeżyła.

Nowy Szpital w Świeciu poinformował nas, że jedna osoba z tego wypadku trafiła do tej placówki. Rano, 25 października została wypisana do domu. Niestety szpital nie udziela szczegółowych informacji o stanie zdrowia pacjentów. Najprawdopodobniej reszta poszkodowanych przebywa w świeckim szpitalu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE