Wymień książkę na nową, znajdź perełkę z drugiej ręki - to kolejna toruńska Książkowymiana

2020-07-03 17:23
Wymień książkę na nową, znajdź perełkę z drugiej ręki - to kolejna toruńska Książkowymiana
Autor: Marta Łazarska

Przeczytana wiele razy, niepotrzebna, zalega na półce i łapie tylko kurz. Choć w okresie pandemii była okazja, by przewertować ją jeszcze raz - wciąż zajmuje miejsce innych lektur. Już w niedzielę (05.07.) przynieś książkę do Kamienicy Inicjatyw i wymień na nową, z drugiej ręki!

Robisz wakacyjne porządki? Pora odświeżyć swoją szafę, zastąpić ją letnimi ciuchami. Warto w tym czasie zrobić selekcję pozycji w naszej bibliotece. W wakacje mamy znacznie więcej czasu na czytanie. Dodatkowo okoliczności przyrody będą sprzyjały lekturze na wolnym powietrzu - w parku, na bulwarze czy przy zielonych oazach w mieście.

Aby nie kupować nowych książek - warto w najbliższą niedzielę (05.07.) wybrać się do Kamienicy Inicjatyw. Tam czeka nas kolejna edycja akcji "Książkowymiany". Zabieramy nasze niepotrzebne, wielokrotnie przeczytane książki lub takie, którymi chcemy podzielić się z innymi. Zasady wymiany ustalają między sobą uczestnicy. Można zabrać ze sobą zarówno atlasy, lektury szkolne jak i popularną literaturę. Wymieniać można także gry planszowe. Wszystko znajdzie swój nowy dom i sprawi radość kolejnemu nabywcy. Dodajmy, że będzie to też świetna okazja do tego, by po prostu porozmawiać o ulubionych autorach, a nawet - przekonać się do nowych gatunków.

Nie trzeba się wcześniej zgłaszać, a wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. "Książkowymiana" odbędzie się w niedzielę (05.07.) między 11:00 a 14:00 w Centrum Aktywności Lokalnej Kamienica Inicjatyw, która obecnie mieści się przy ulicy Podmurnej 95.

Muzeum Neonów w Warszawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.