Wymiana opon w Toruniu. Ceny. Kierowco! Sprawdź, ile zapłacisz za zmianę opon na zimowe

2022-12-23 16:25
Wymiana opon
Autor: Freepik Ile kosztuje wymiana opon w Toruniu?

Zima zaskoczyła kierowców jak co roku. W tym czasie w roku kierowcy zmieniają opony z wiosennych na zimowe. To ważna rzecz, szczególnie przed dużymi opadami śniegu. Dobra przyczepność na drodze jest gwarantem bezpieczeństwa kierowcy i jego pasażerów. Sprawdziliśmy, ile w Toruniu kosztuje wymiana opon.

Wymiana opon w Toruniu. Jaka cena?

Kierowcy szukają co roku dobrych miejsc do wymiany opon. Najważniejsza jest lokalizacja i ceny, to nas interesuje najbardziej. W mieście jest sporo punktów wymiany, co najczęściej odbywa się w wulkanizacji. W Toruniu jest dokładnie 25 firm, które świadczą takie usługi. Ile w Toruniu kosztuje wymiana opon z wiosennych na zimowe? Sprawdziliśmy!

Wymiana opon w Toruniu. Ceny

Wszystkie ceny brutto:

  • Wymiana opon na felgach stalowych 15-16 cali - Cena: 95.60 zł/komplet. Średni koszt wymiany opon na felgach stalowych. Stalówki o rozmiarze 15 do 16 cali. Usługa kompleksowa obejmująca wymianę kompletu opon wraz z wyważeniem.
  • Wymiana opon na felgach stalowych 17-18 cali - Cena: 112 zł/komplet. Średni koszt wymiany opon na felgach stalowych. Stalówki o rozmiarze od 17 do 18 cali. Usługa kompleksowa obejmująca wymianę kompletu opon wraz z wyważeniem.
  • Wymiana opon na felgach aluminiowych 15 - 16 cali - Cena: 109 zł/komplet. Średni koszt wymiany opon na felgach aluminiowych. Felgi o rozmiarze do 16 cali. Usługa kompleksowa wraz z wyważeniem opon po wymianie.
  • Wymiana opon na felgach aluminiowych 19 - 22 cale - Cena: 150 zł. Średni koszt wymiany opon na felgach aluminiowych. Rozmiar 19 do 22 cali, usługa kompleksowa wraz z wyważeniem. Pojazdy osobowe.
  • Sezonowe przechowywanie opon. Cena: 92.90 zł. Średni koszt sezonowego przechowywania opon z felgami stalowymi lub aluminiowymi. Cena obejmuje usługę przechowywania kompletu opon o rozmiarze do 19 cali. Przy większych rozmiarach cena ulega zwiększeniu.
  • Naprawa opony wraz z wyważeniem demontażem i montażem. Cena: 61.50 zł/szt. Średni koszt naprawy opony samochodowej. Cena usługi kompleksowej wraz z demontażem opony, jej późniejszym zamontowaniem oraz wyważeniem.
  • Prostowanie felg aluminiowych. Cena: 92.90 zł/szt. Średnia stawka prostowania felg aluminiowych. Normalny stopień skomplikowania usługi, cena za jedną sztukę.
  • Sprawdzanie geometrii samochodu bez regulacji. Cena: 95.60 zł. Uśredniony koszt sprawdzenia geometrii samochodu. Cena nie obejmuje usługi regulacji, za którą należy zapłacić dodatkowo. Stawka obowiązująca dla samochodów osobowych.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE