Wspólnymi siłami ugotują 40 litrów zupy dla najbardziej potrzebujących! [AUDIO]

2020-02-19 11:51
Wspólnymi siłami ugotują 40 litrów zupy dla najbardziej potrzebujących! [AUDIO]
Autor: Pixabay.com Wspólnymi siłami ugotują 40 litrów zupy dla najbardziej potrzebujących! [AUDIO]

Ugotują 40 litrów zupy dla najbardziej potrzebujących. Już w sobotę Fundacja Melodia Serc zaprasza do wspólnego pichcenia na Placu Cyrkowym. Przyda się każda para rąk, bo cel jest naprawdę szczytny. Dodatkowo dla bezdomnych przygotowane zostaną pyszne kanapki.

Przyłącz się do wspólnego gotowania dla tych najbardziej potrzebujących. Fundacja Melodia Serc zaprasza wszystkich, którzy chcieliby w wyjątkowy sposób spędzić najbliższą sobotę. Akcja "Gotujemy posiłek dla potrzebujących" startuje od godziny 09:00. Celem jest ugotowanie jak największej ilości zupy dla tych, którzy o tej porze roku potrzebują ogrzać się ciepłym posiłkiem.

Organizatorzy czekają na chętnych, którzy mogą zgłaszać się przez Facebooka do wspólnego gotowania. Przyda się każda para rąk, co więcej - warto przynieść ze sobą trochę produktów. Te świetnie sprawdzą się w gotowanej przez nas zupie czy też w kanapkach, które organizatorzy chcą przygotować. Planowo gotujemy do 15:00, godzinę później mają pojawić się zaproszeni goście.

Fundacja Melodia Serc ogłoszenia dotyczące darmowego posiłku udostępniła w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn, a także na toruńskich słupach, tak, by każdy potrzebujący mógł trafić w najbliższą sobotę na Plac Cyrkowy na miskę pysznej zupy.

Posłuchaj co o akcji opowiedział nam Rafał Kmieć z Fudacji Melodia Serc

Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ