Wschód sprzedany, wkrótce lewobrzeże Torunia

2021-10-22 13:36
Wschód sprzedany, wkrótce lewobrzeże Torunia
Autor: Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu Przetargi w listopadzie i grudniu

2 miliony 405 tysięcy złotych trafi do kasy miasta ze sprzedaży 4 działek inwestycyjnych w Strefie Inwestycyjno-Logistycznej "Toruń Wschód". Nieruchomości w rejonie ul. Przelot są przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw pod działalność usługową.

Dopuszcza się również produkcję i budowę składów lub magazynów - informuje Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Grunt znajduje się w zasięgu sieci: elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz gazowej i teletechnicznej.​ Atuty tej części miasta to atrakcyjna lokalizacja – bliskość węzła autostradowego A1 oraz dobre skomunikowanie z drogami krajowymi.​ Wkrótce do sprzedaży trafią działki na lewobrzeżu.

Wschód sprzedany, wkrótce lewobrzeże Torunia

Więcej informacji o przetargach, ale i oferta inwestycyjna Torunia na stronach centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE