Wrzuć zajączka dla dzieciątka. Toruńska fundacja wspiera podopiecznych na Wielkanoc [AUDIO]

2021-03-16 16:43
Wrzuć zajączka dla dzieciątka. Toruńska fundacja wspiera podopiecznych na Wielkanoc [AUDIO]
Autor: Marta Łazarska/Radio Eska

Zbierają łakocie, środki higieny osobistej oraz ​jedzenie dla wszystkich podopiecznych. To w ramach akcji Wrzuć Zajączka Dla Dzieciątka, którą ponownie organizuje toruńska Fundacja Melodia Serc. Pomóc mogą także wszyscy mieszkańcy. Jak?

Pomagają swoim podopiecznym nie tylko od święta. Mają pod swoimi skrzydłami osoby w trudnej sytuacji, także majątkowej. Wspierają ich w rozliczeniach rachunkowych, ale także w znalezieniu najpotrzebniejszych sprzętów domowych. Pomagają zarówno osobom bezdomnym, jak i całym rodzinom, których dochód nie pozwala na godne życie. Tym razem chcą wyprawić im wszystkim święta, które sprawią trochę uśmiechu.

Tak powstał pomysł na zbiórkę "Wrzuć zajączka dla dzieciątka". Akcja ma sprawić, by zbliżająca się Wielkanoc była czasem radości i pełnego stołu dla wszystkich podopiecznych. Fundacja Melodia Serc chce przekazać specjalne świąteczne paczki dla 56 osób.

O akcji opowiedziała nam Iwona Kmieć z Fundacji Melodia Serc

W akcji może pomóc każdy. Wszystkie produkty zbierane są do najbliższej soboty (20.03.), tydzień później mają być rozdysponowane wśród podopiecznych Fundacji Melodia Serc. Jak przekazać zebrane fanty? Wystarczy zadzwonić pod numer 661 509 425  w godzinach od 11:00 do 21:00 lub skontaktować się przez oficjalny profil na Facebooku - wolontariusze odbiorą je od nas. Listę niezbędnych produktów oraz inne ważne informacje znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku akcji TUTAJ.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Toruńskie sokoły wędrowne szykują się do lęgu