"Wieczna Bańka" otwiera w Toruniu 6. Festiwal Teatrów Ulicznych [AUDIO]

2020-07-04 17:51
Wieczna Bańka otwiera w Toruniu 6. Festiwal Teatrów Ulicznych [AUDIO]
Autor: pixabay.com

"Wieczna Bańka", "Morskie Opowieści" a może "Piernikowe Potyczki"? To tylko kilka propozycji, które warto zobaczyć w tegorocznej odsłonie Festiwalu Teatrów Ulicznych. Przez całe wakacje czekają nas niesamowite emocje - zarówno dla tych starszych, jak i młodszych widzów.

To już szósta edycja tego wyjątkowego festiwalu, który łączy w sobie sztuki kuglarskie, iluzję, magię oraz elementy teatralne. W tym roku w Toruniu zagoszczą zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie trupy, które przez dwa miesiące będą zaskakiwały nas wyjątkowymi przedstawieniami.

6. Festiwal Teatrów Ulicznych startuje już jutro (05.07.) na scenie plenerowej Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki o godzinie 13:00. Spektakl, który inauguruje całą imprezę, czyli "Wieczna Bańka", to opowieść o trzech chłopcach, utrzymany w konwencji commedia dell`arte. Jeden z głównych bohaterów próbuje znaleźć sposób na to, by utrzymać bańkę mydlaną jak najdłużej przy życiu. To opowieść nie tylko dla młodych wiekiem, ale przede wszystkim - dla młodych duchem, zapewniają organizatorzy.

Posłuchaj, co o 6. Festiwalu Teatrów Ulicznych powiedział nam Krzysztof Szatkowski z TAK

Przypomnijmy, że wejście na spektakle w ramach 6. edycji Festiwalu Teatrów Ulicznych jest bezpłatne. Obowiązują jednak zasady bezpieczeństwa. Na teren danego przedstawienia może wejść wyłącznie 150 osób, decydować będzie kolejność przybycia. Wszyscy uczestnicy muszą być także zaopatrzeni w maseczki lub innej ochrony, która zasłania usta i nos. Szczegóły oraz cały harmonogram imprezy znajdziecie TUTAJ

Postęp prac przy budowie portu lotniczego w Radomiu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.