Walentynkowa akcja w Nowych Bielawach. Możesz pomóc bezdomnym zwierzętom, a także wziąć udział w wyjątkowej sesji!

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Walentynkowa akcja w Nowych Bielawach. Możesz pomóc bezdomnym zwierzętom, a także wziąć udział w wyjątkowej sesji!

2022-02-09 10:09

Z miłością do zwierząt – taka idea przyświeca najbliższym walentynkom w centrum handlowym Nowe Bielawy. Już 12 lutego wystartuje tam zbiórka dla podopiecznych Toruńskiego Towarzystwa Ochrony Praw Zwierząt, do której mogą dołączyć mieszkańcy Torunia i okolic. Nie zabraknie walentynkowych atrakcji m.in. studia fotograficznego i konkursów z nagrodami!

Już tylko kilka dni dzieli nas od walentynek. Jednym z miejsc, które będzie celebrować święto jest centrum handlowe Nowe Bielawy w Toruniu. Będą to jednak walentynki w nietypowym wydaniu, bo sercem będzie się można podzielić… z bezdomnymi czworonogami.

Wystarczy dołączyć do zbiórki karmy i akcesoriów, która odbędzie się od godz. 10 do 16 na pasażu toruńskiego centrum handlowego przy ul. Olsztyńskiej.

– Zwierzęta to istoty wręcz stworzone do bezwarunkowej miłości, głębokiego oddania i przywiązania do człowieka. Tym razem jednak to my możemy okazać im serce i troskę. W tym celu wraz z Toruńskim Towarzystwem Ochrony Praw Zwierząt ruszamy z akcją wspierającą psiaki i mruczki z bagażem trudnych doświadczeń. Pomóc może każdy – mówi Marta Sójkowska, przedstawicielka centrum handlowego Nowe Bielawy w Toruniu.

Jak informują przedstawiciele fundacji, podarować można m.in. psią i kocią karmę, podkłady higieniczne, smycze, szelki, żwirek, ciepłe koce, miseczki i zabawki. Na miejscu będzie także można spotkać przedstawicieli TTOPZ i odwiedzić punkt informacji o adopcjach, gdzie będzie się można dowiedzieć, jakie wymagania należy spełnić, aby zostań opiekunem psa lub kota.

Dodatkowo mieszkańcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad behawiorysty, czyli zwierzęcego „psychologa”, który udzieli fachowych wskazówek opiekunom mającym problemy ze swoimi pupilami. – Nasza akcja ma także wymiar edukacyjny. W dniu poświęconym miłości chcemy przypomnieć, jak istotne jest humanitarne traktowanie naszych braci mniejszych i ochrona ich praw – dodaje Marta Sójkowska.

W sobotę w Nowych Bielawach nie zabraknie także wyjątkowych atrakcji dla romantyków, którzy szukają upominków dla swojej drugiej połówki, ale także dla singli. Na pasażu centrum będzie można wziąć udział w niezwykłej walentynkowej sesji z kimś bliskim swojemu sercu, a także zdobyć nagrody w konkursie sprawdzającym wiedzę na temat drugiej osoby.

Do wygrania będą m.in. kosmetyki z perfumerii Douglas, zestawy herbat z Czas na Herbatę, lasy w słoiku z kwiaciarni Green Place, bielizna Esotiq, vouchery na zakupy do Change Lingerie, a także dodatki do mieszkania marki Firanex.

– Spróbować swoich sił w konkursie oraz zapozować w sesji można nie tylko w duecie ze swoją walentynką, ale z każdym, kogo darzymy sympatią i szacunkiem. Do zabawy może dołączyć równie dobrze mama z synem, dziadek z wnuczką, najlepsze przyjaciółki, a nawet opiekun ze swoim ukochanym psiakiem – informuje Marta Sójkowska.

Pamiątkowe zdjęcia w studio fotograficznym będą wykonywane bezpłatnie. Zbiórka dla zwierzaków, a także walentynkowe niespodzianki czekać będą na pasażu przy wejściu do hipermarketu Carrefour.

W pralni chemicznej policja znalazła ukrytą plantację konopi indyjskich

Źródło: Nowe Bielawy

Quiz. My podajemy artystę, Ty podajesz gatunek muzyczny! Tylko dla ekspertów

Pytanie 1 z 10
Bob Marley to ikona muzyki:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE