Torimpex

i

Autor: Torimpex Nowy sklep Torimpex na lewobrzeżu już jesienią!

W Toruniu powstanie nowy market lokalnej sieci. Obiekt robi wrażenie!

2023-02-17 8:22

W Toruniu działa i rozwija się lokalna sieć sklepów Torimpex. Niedługo powstanie nowy sklepi tej firmy na lewobrzeżu, gdzie jeszcze marka ta była nieobecna. Obiekt stanie przy ulicy Okólnej. Nowy sklep firmy Torimpex zostanie otwarty jesienią 2023 roku.

Nowy obiekt firmy Torimpex przedstawia się imponująco - 1100 metrów kwadratowych powierzchni, 50 miejsc parkingowych oraz 30 nowych miejsc pracy. Sklep ma bazować na lokalnych produktach i dostawcach, będzie też przyjazny środowisku. Przy budowie sklepu wykorzystane będą panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, oświetlenie LED itd.

Firma podkreśla, że klienci znajdą na półkach i w chłodniach owoce i warzywa z lokalnych upraw, wyłącznie polskie mięso, tradycyjne wędliny, świeży nabiał, pieczywo wypiekane na miejscu z niemrożonego ciasta, ciepłe drożdżówki i słodkie wypieki z lokalnych cukierni.

W nowym sklepie przy ulicy Okólnej klienci będą mieli do dyspozycji 4 kasy samoobsługowe. Będzie też możliwość odbioru paczek w paczkomacie, który pojawi się przed sklepem. Co więcej, w budynku przewidziano jeden lokal o powierzchni 50 m kw. na wynajem, z przeznaczeniem na usługi komplementarne. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma ARS Renowacje.

Nowy sklep zostanie otwarty jesienią 2023 roku. To będzie pierwszy sklep na lewobrzeżu, ale już 9 w Toruniu. Sieć posiada aktualnie 8 funkcjonujących sklepów w różnych częściach naszego miasta i zatrudnia w nich ponad 200 pracowników. Codziennie w sklepach Torimpex zakupy robi ponad 10 tys. klientów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE