Uwaga kierowcy - kolejne zmiany w organizacji ruchu na Alei Św. Jana Pawła II w Toruniu

2020-10-15 20:57 Marta Łazarska
Uwaga kierowcy - kolejne zmiany w organizacji ruchu na Alei Św. Jana Pawła II w Toruniu
Autor: MZK Toruń

Od jutra (16.10.) toruńscy kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia związane z reorganizacją ruchu w ścisłym centrum. Po porannym szczycie czeka nas sporo zmian na Alei Św. Jana Pawła II. Sprawdź jakie!

Centrum Torunia to od kilku miesięcy jeden plac budowy. Drogowcy pracują na moście im. Józefa Piłudskiego, na Alei Św. Jana Pawła II oraz na Wałach gen. Sikorskiego. Już od jutra czeka nas nowa organizacja ruchu. Jak będzie wyglądała?

Zmiany dotyczą Alei Św. Jana Pawła II. Podróżujący między placem Niepodległości a ulicą Chopina w kierunku mostu im. Józefa Piłsudskiego będą poruszali się po zachodniej części jezdni (tej od strony Bydgoskiego Przedmieścia). Zaś od ul. Chopina do mostu ruch odbywał się będzie w obie strony po jezdni wschodniej (od strony starówki). Jeżeli będziemy jechać w przeciwną stronę, czyli na aleję 700-lecia - wybieramy również część wschodnią. Zmiany również pojawiają się w okolicach ul.Chopina - stąd obowiązuje zakaz wyjazdu. Objazd będzie poprowadzony aleją 500-lecia oraz ulicą Słowackiego.

Taka organizacja ruchu obowiązywała będzie od jutra (16.10.), tuż po porannym szczycie i potrwa do sobotniego poranka.

ESKA XD #005