Futro za męża

i

Autor: Twitter Wdowy w Rosji dostają za mężów... futra. Tyle warte jest tam życie ludzkie.

Tyle warte jest w Rosji życie człowieka! Sprawdziliśmy, co dostają wdowy w Rosji od państwa

2023-02-24 10:02

Do mediów europejskich w tym polskich przeciekają co jakiś czas informacje o rewelacjach z Rosji. Dowiadywaliśmy się, co dostają wdowy i matki po swoich mężach oraz synach, którzy zginęli, napadając na Ukrainę. Państwo wręczało niepełne sumy obiecanych pieniędzy, jedzenie, samochody. Tym razem wdowy otrzymują... futra. Szok!

Wiadomo, że w Rosji życie ludzkie nie ma wielkiej wartości, w zasadzie jest bardzo tanie. Krwawy reżim Władimira Putina nie przejmuje się losem swoich obywateli, którzy są wysyłani na masową rzeź na front zaborczej wojny z Ukrainą. Ludzie ci giną każdego dnia z powodu chorych i zbrodniczych ambicji wodza z Moskwy. Putin obiecywał poważne rekompensaty dla rodzin, które stracą mężów i synów w wyniku działań wojennych. Oczywiście Putin, jak zawsze, oszukał własnych obywateli.

Administracja rosyjska wiele razy uchylała się od wypłacania odszkodowań, szukając dziwacznych argumentów. W innych przypadkach, co wprawiło w osłupienie ludzi z cywilizowanego świata, wdowy dostawały jedzenie np. ziemniaki, cukier, mąkę i olej. W innych miejscach ludzie za zabitych synów otrzymywali samochody. W internecie pojawiała się masa filmów (rosyjskich) pokazujących zadowolonych ojców, którzy odjeżdżali nowym autem (za śmierć syna). Zbulwersowało to społeczeństwa europejskie. Zwraca to też uwagę na kolejny poważny problem. Społeczeństwo rosyjskie jest kompletnie zdezintegrowane i apatyczne. Wielu porównuje je do hordy zombi, jednostek "odmóżdżonych" i pozbawionych rozumu.

Na przykład w części Donbasu, który jest pod kontrolą Rosjan, wdowy po mężach, którzy polegli na froncie, otrzymały używane futra. Tak cenią życie swoich ludzi. Futra pochodziły najpewniej z kradzieży, a ich wcześniejszymi właścicielkami były Ukrainki. Szok i hańba! W innym przypadku m.in. na Sachalinie w Rosji rodziny poległych otrzymują mrożone ryby. W Tuwie zaś rodziny otrzymują np. barany i drewno na opał! Rosja w czystej postaci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE