Tu każdy kilogram się liczy. W weekend zumba dla toruńskich bezdomniaków

2022-07-06 11:48
Tu każdy kilogram się liczy. W weekend zumba dla schroniszczaków
Autor: Facebook.com/Charytatywnie Dla Zwierzaków Maraton Zumby

Wytrzęsione kilogramy wracają i to tonami. Co więcej - to nie powód do smutku. 17. raz mieszkańcy Torunia będą mogli wesprzeć poprzez zumbę Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.

Miliony spalonych kalorii i kilogramów karmy - tyle przyniosło nam 16 edycji Charytatywnego Maratonu Zumby dla Zwierząt. Zysk  w postaci przysmaków i innych niezbędnych przedmiotów trafia co roku do schroniszczaków. Podczas siedemnastej odsłony tej imprezy nie może być inaczej. Dla mieszkańców Torunia to już tradycja, że w zimę tańczą na sali sportowej, a przy okazji wakacji zumbują pod chmurką. Dla wielu z nich to często pierwsze spotkanie z tym rodzajem ruchu. Nie odstrasza ich słowo "maraton", bo wiedzą, że to nie 3 godziny tańczenia jest celem, a pomoc dla bezdomnych zwierząt w Toruniu.

- Najważniejszy jest cel, czyli uzbieranie jak największej ilości rzeczy potrzebnych dla zwierzaków. Na maraton można przyjść nawet na 5 minut, można sobie odpoczywać w trakcie imprezy, popatrzeć. Warto tam być i zahaczyć o naszą energię, flow i uśmiech. Można być początkującym zumbiarzem, zawodowcem lub w ogóle zaczynać w ten sposób swoją przygodę z ruchem. Mamy świetnych instruktorów, którzy sprawią, że to pomaganie będzie jeszcze przyjemniejsze - mówi Paulina Sielska, jedna z organizatorek imprezy

Biletem wstępu jest karma dla zwierząt. Można przynieść ze sobą także inne niezbędne przedmioty, które przydadzą się w toruńskim schronisku. Świetnie sprawdzą się smycze, obroże, szelki, koce, gryzaki czy inne zabawki. Charytatywny Maraton Zumby dla Zwierzaków odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na parkingu przy Atrium Copernicus. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE