Przystań AZS w Toruniu

i

Autor: M.Witt-Ratowska Przystań AZS w Toruniu

Tragiczny finał poszukiwań młodego mieszkańca Torunia

2021-06-29 11:44

21-letni mężczyzna był poszukiwany od kilku dnia przez rodzinę. Zawiadomiono policję. Niestety, sprawa nie ma dobrego zakończenia. Prawdopodobnie młody człowiek się utopił. Jego ciało znaleziono wczoraj wieczorem (28 czerwca) w Wiśle, w okolicach przystani AZS.

Funkcjonariusze wstępnie wykluczają udział osób trzecich w tym zdarzeniu - informuje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Rodzina zgłosiła zaginięcie 21-latka w niedzielę, 27 czerwca, po dwóch dniach od momentu, kiedy wyszedł i nie było z nim już żadnego kontaktu. Bliscy powiedzieli policji, że mężczyzna opuścił dom przy Szosie Okrężnej późnym wieczorem 25 czerwca. Stąd zgłoszenie o zaginięciu. I tragiczny finał:

Wczoraj (28.06) krótko przed godz. 20:00 dyżurny toruńskiej komendy otrzymał zgłoszenie od świadka, który zauważył ciało unoszące się w nurcie Wisły na wysokości Bulwaru Filadelfijskiego. Ciało zostało podjęte z wody przez Straż Pożarną w okolicach przystani AZS. Policjanci potwierdzili, że są to zwłoki 21-latka, którego zaginięcie rodzina zgłosiła 27 czerwca.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

Policyjni wodniacy z Torunia rozpoczęli sezon! Pokazali imponujący sprzęt
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE