Policja w Sylwestra

i

Autor: Tomasz Urbanek/East News

Toruńscy policjanci mieli nosa. Wyczuli amfetaminę na odległość!

2022-04-09 20:24

O wyjątkowo szczęśliwym dyżurze mogą mówić funkcjonariusze z komisariatu na Rubinkowie. Zupełnym przypadkiem trafili na znaczną ilość popularnego białego proszku.

Był późny czwartkowy wieczór, gdy funkcjonariusze patrolowali okolice mostu autostradowego w rejonie ul. Odległej. W pewnym momencie ich uwagę przykuł kierowca zmagający się z odmawiającym współpracy pojazdem. Opel Astra stał pod mostem z otwartą maską i mimo usilnych prób właściciela nie chciał dać się uruchomić.

Policjanci postanowili ruszyć strapionemu kierowcy z pomocą. Zamiast jednak przyjąć miły gest funkcjonariuszy z otwartymi ramionami, 26-letni właściciel pojazdu zbladł z przerażenia. Nie mogło to ujść uwadze mundurowych, których nerwowość mężczyzny momentalnie naprowadziła na myśl, że warto byłoby przeszukać pojazd.

Jak się okazało, intuicja policjantów okazała się niezawodna. W zakamarkach auta znaleźli słusznych rozmiarów foliową torebkę wypełnioną charakterystycznym białym proszkiem. Właściciel został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po dokonaniu wstępnej analizy wiadomo, że substancja odnaleziona w oplu to amfetamina w ilości aż 170 gramów! Za posiadanie znacznej ilości substancji odurzających, 26-letniemu właścicielowi feralnego Opla Astry grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE