Akcja za pół ceny

i

Autor: Pixabay "Toruń za pół ceny" już od 14 do 16 kwietnia 2023 roku!

Dzieje się w Toruniu

"Toruń za pół ceny". Super akcja rusza już dziś!

2023-04-14 8:43

Przedsiębiorcy prowadzący swój biznes w Toruniu i okolicach mogą przystąpić do kolejnej edycji akcji "Toruń za pół ceny". To wyczekiwane wydarzenie odbywać się będzie w tym roku w dniach 14-16 kwietnia. To przedsięwzięcie, które pozwala przyciągnąć nowych klientów i rozreklamować swoją działalność.

Akcja "Toruń za pół ceny" odbędzie się już w kwietniu (14-16). Do wydarzenia mogą przystąpić przedsiębiorcy działający w naszym mieście i okolicach. Każda edycja jest coraz liczniejsza. Co roku bierze w niej udział ponad 100 różnych firm, które obniżają ceny na wybrane produkty i usługi o 50%.

Organizatorzy akcji "Toruń za pół ceny" zapraszają do udziału w kolejnej edycji lokale gastronomiczne, kawiarnie, sklepy, hotele oraz punkty usługowe. Udział w akcji jest darmowy. Dodatkowo uczestnicy mogą liczyć na wsparcie w promocji na stronie internetowej, social mediach oraz plakatach informacyjnych. Te zostaną dostarczone do wszystkich firm biorących udział w wydarzeniu. Akcje będą wspierać też lokalne media.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/3342939006020272?ref=newsfeed

Żeby wziąć udział w akcji, należy przesłać komplet dokumentów na adres: torunzapolceny@torunzapolceny.pl.

Wymagane dokumenty:

  • skan podpisanego regulaminu,
  • wypełniony w formie edytowalnej formularz zgłoszeniowy,
  • podpisana Informacja o przetwarzaniu danych osobowych,
  • krótki opis reprezentowanego obiektu,
  • zdjęcia lokalu w dobrej rozdzielczości,
  • logo firmy.

Szczegóły dot. tegorocznej edycji „Toruń za pół ceny” można uzyskać pod numerami telefonu 501 553 563 i 603 809 440 oraz wysyłając wiadomość na adres e-mail: torunzapolceny@torunzapolceny.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE