Policja

i

Autor: Pixabay

Toruń. Tragiczny finał poszukiwań zaginionego Mateusza W.

2023-01-17 13:26

Od weekendu trwały poszukiwania 33-letniego Mateusza, który wyszedł z domu i nie dawał znaków życia. Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny. Ciało mężczyzny znalazł członek rodziny zaginionego. Jak doszło do tragedii? Okoliczności sprawy wyjaśnia policja.

W niedzielę 8 stycznia 2023 roku toruńska policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 33-latka, Mateusza W. Mężczyzna dzień wcześniej wyszedł z domu przy ulicy Truskawkowej (Bielany). Nie zabrał ze sobą dokumentów, telefon zaś był nieaktywny. W poszukiwaniach brała udział lokalna policja oraz mieszkańcy miasta. Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny.

Co o sprawie mówi policja?

Zgłoszenie wpłynęło do policjantów 8 stycznia. Tego samego dnia otrzymaliśmy informację o znalezieniu ciała. Ujawnił je członek rodziny. Wstępne ustalenia wykluczyły udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Sprawę prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście - poinformowała mł. asp. Dominika Bocian z biura prasowego KMP w Toruniu.

Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji i przechodzisz kryzys lub masz myśli samobójcze - zawsze możesz skontaktować się z osobami, które nie zostawią Cię bez pomocy i wsparcia. Gdzie szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111,
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123,
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212,
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108,
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE