Tankuj taniej z MZK w Toruniu

i

Autor: MZK Toruń Tankuj taniej z MZK w Toruniu. Promocja do końca listopada

Toruń. Od dziś z MZK zatankujesz taniej. Promocja trwa do końca miesiąca!

2022-11-25 12:25

Ceny paliw są obecnie wielki problemem dla Polaków. W tej sytuacji różne podmioty i samorządy starają się ulżyć mieszkańcom w tych trudnych czasach. Jedną z takich inicjatyw jest akcja w toruńskim MZK. Do końca miesiąca taniej zatankujesz na terenie zajezdni autobusowej.

Tankuj taniej z MZK Toruń

Od 25 listopada 2022 roku można taniej zatankować auto na stacji benzynowej na terenie zajezdni MZK w Toruniu (ul. Legionów 220).

Super promocja potrwa do końca miesiąca, czyli do 30 listopada. To doskonałą okazja, żeby trochę zaoszczędzić i zalać bak samochodu przed weekendem. W ten sposób rodzinny wyjazd może być tańszy, a w dzisiejszych czasach to ma duże znaczenie.

Jakie ceny paliwa od MZK?

Ceny paliwa od MZK Toruń na dzień 25 listopada:

  • PB 6,35 zł/l (zamiast 6,49 zł/l),
  • ON 7,55 zł/l (zamiast 7,69 zł/l),
  • ON S 7,79 zł/l (zamiast 7,99 zł/l).

Promocja jest całkiem niezła, paliwo jest tańsze o ponad 10 groszy na litrze w stosunku do cen regularnych. Warto skorzystać!

MZK w Toruniu zaprasza wszystkich kierowców do odwiedzenia stacji paliw na terenie zajezdni autobusowej. Wjazd od ulicy Wielki Rów. Czynne codziennie od 6.00 do 22.00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE