Toruń nadal atrakcyjny dla inwestorów [GALERIA], [AUDIO]

2020-05-22 12:10 Mariusz Luda

Pomimo epidemii koronawirusa – nie słabnie zainteresowanie inwestorów działkami, które ma w swojej ofercie sprzedaży miasto. Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje inwestycje powstające wzdłuż ulicy Przelot w północno-wschodniej części Torunia.

W północno-wschodniej części Torunia znajduje się kilkadziesiąt działek przeznaczonych dla przedsiębiorców. Cała strefa obejmuje blisko 40 ha, z czego ponad 7 ha jest dla małych i średnich przedsiębiorstw. Tereny te, są przeznaczone pod obiekty usługowo-produkcyjne i składy magazynowe. W sumie, na tym terenie zainwestowano już ponad 2,5 mln zł – informuje Łukasz Drygalski z CWB.

Nie słabnie zainteresowanie inwestorów działkami w Toruniu

Są to tereny niezabudowane, ale w sąsiedztwie znajduje się niezbędna infrastruktura. W ramach unijnego projektu położono sieci wodociągowe, sanitarne i  kanalizację deszczową. Pojawiło się także oświetlenie dróg.

Bardzo dynamicznie rozwija się też strefa przy ulicy Olsztyńskiej. Powstaje tu m.in. duży salon meblowy, ale nie tylko…

Duże zmiany też przy Olsztyńskiej!

Miejskimi działkami interesują się też deweloperzy. Jedną z działek na lewobrzeżu, za ponad pół miliona złotych kupiła ostatnio jedna z lokalnych spółdzielni mieszkaniowych.

Idą działki na lewobrzeżu w Toruniu. Pod budownictwo mieszkaniowe!

Więcej o terenach inwestycyjnych w Toruniu, w tym ofertę działek pod inwestycje – znajdziecie na www.torun.direct.