Policja

i

Autor: Justyna Świderska Zdjęcie ilustracyjne

Toruń. Kierowca dostał gigantyczny mandat. Zawrotna wysokość kary!

2022-10-24 14:56

Policjanci z toruńskiej drogówki zatrzymali kierowcę, który przewoził trójkę dzieci na przednim siedzeniu dostawczego forda. Dzieci nie były przypięte pasami i nie siedziały w fotelikach. 37-letni kierowca otrzymał bardzo surowy mandat i sporą porcję punktów karnych.

Dzisiaj (24.10) rano policjanci z toruńskiej drogówki przed szkołą w Dobrzejewicach zatrzymali do kontroli dostawczego forda connecta. Na przedniej kanapie, oprócz kierowcy siedziała trójka dzieci w wieku 3, 5 i 7 lat. Maluchy były przewożone bez żadnej ochrony. Nie miały zapiętych pasów bezpieczeństwa i nie siedziały w fotelikach.

37-latek, który również zignorował obowiązek zapinania pasów został ukarany mandatem w wysokości 6000 złotych i 20 punktami karnymi.

Zwracamy uwagę na wielką nieodpowiedzialność, jaką wykazał się ukarany kierowca. Narażał życie i zdrowie trójki swoich dzieci. Teraz surowo za to zapłaci. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE