Toruń. Chcesz mieć swojskie jedzenie na święta? Zamów przez internet i odbierz osobiście!

2022-12-15 17:14

Kolacja wigilijna powinna obfitować w pyszne potrawy. Nie liczy się tylko smak, ale też wartości odżywcze oraz jakość. Swojskie produkty, które posiadają te wszystkie cechy, można zamawiać już od 12 grudnia w sklepie internetowym "Lokalna Żywność". 19 grudnia będzie można odebrać zamówienia.

Przygotowania świąteczne to przede wszystkim zakupy na wigilijną kolację i Boże Narodzenie. Najlepiej zrobić to tuż przed świętami, żeby produkty były jak najświeższe. W sklepie internetowym Lokalna Żywność można zamówić produkty z wyprzedzeniem, a później odebrać gotową paczkę z zamówieniem, którego dostawa odbywa się bezpośrednio po zebraniu lub wytworzeniu produktów. Okienko zakupowe otwieramy już 12 grudnia (poniedziałek), można zamawiać do 19 grudnia. Odbiór zamówień 22 grudnia w trzech lokalizacjach w Toruniu. W ofercie nowości, między innymi: naturalne miody, sery i sałatki, a także zestawy z powidłami idealne na prezent.

Zamówione produkty będą gotowe do odbioru w czwartek 22 grudnia w jednym z trzech miejsc w Toruniu:

  • na trzecim piętrze w bufecie Urzędu Marszałkowskiego przy placu Teatralnym 2 od 14.30 do 16,
  • budynku Urzędu Marszałkowskiego przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 73 w sali numer 16, w godzinach od 14.30 do 16.30,
  • Auli UMK przy ulicy Jurija Gagarina 11, od 15 do 16.

Produkty od początku do końca powstają w jednym gospodarstwie. Jest to przykład wdrażania idei krótkiego łańcucha produkcji żywności. Zamówienia są zbierane odpowiednio wcześniej, aby dostawa mogła odbyć się bezpośrednio po zebraniu lub wytworzeniu produktów. Dzięki temu są one najświeższe, co zapewnia najwyższą jakość. Produkty są dostarczane w ekologicznych torbach wielorazowego użytku, a mleko sprzedawane w butelkach zwrotnych. Zakupy na Lokalnej Żywności to także wsparcie lokalnego biznesu.

Rolnicy, którzy chcą dołączyć do grona naszych dostawców, mogą zgłaszać się za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres kontakt@lokalna-zywnosc.pl. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE