To Twoja Przyszła Praca. Zdobądź fach w ręku razem z Fundacją Studio M6 [AUDIO]

2020-11-18 20:56
To Twoja Przyszła Praca. Zdobądź fach w ręku razem z Fundacją Studio M6 [AUDIO]
Autor: Facebook.com/ Fundacja Studio M6

To szansa na nową pracę, zdobycie doświadczenia w krawiectwie oraz rzemiośle budowlanym a także wiedza na temat zakładania własnego biznesu. Fundacja Studio M6 wystartowała w nowym projekcie, który pozwoli osobom bezrobotnym z Torunia znaleźć miejsce zatrudnienia, ale także pomóc zdobyć fach w rękach.

To dobry czas na zdobycie pracy. Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub straciłeś miejsce zatrudnienia przez koronawirusa - spróbuj swoich sił w projekcie "To Twoja Przyszła Praca". Na wszystkich tych, którzy chcieliby rekrutować do projektu czekają warsztaty ze specjalistami, przygotowanie do wejścia na rynek pracy, ale przede wszystkim - staż w Pracowni Artystycznej "Uszyjmisie" lub w Toruńskiej Izbie Rzemieślniczej. Po miesięcznym szkoleniu otrzymamy certyfikat, który potwierdzi nasze nowe umiejętności.

Posłuchaj, co o projekcie opowiedział nam Artur Kaniecki z Fundacji Studio M6

Rekrutacja do projektu potrwa do 15 grudnia. Pomysłodawcy zachęcają do kontaktu przez media społecznościowe, np. Facebook Fundacji, mailowo pod adresem fundacja@studiom6.pl  lub osobiście w każdy poniedziałek między 10:00 a 12:00 w kawiarni PERS przy ulicy Mostowej 6. Warunki, które należy spełnić, by przystąpić do projektu znajdziecie na stronie Fundacji Studio M6 TUTAJ.

Jest praca w Przemyślu. Szwalnia szuka tapicerów i szwaczek